مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2764 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 خرداد 1392 -ساعت : 12:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری سه انتخابات همزمان در رامسر

مازند شورا: فرماندار رامسر گفت: سه انتخابات شوراهای شهر و روستا، نمایندگان مجلس و ریاست جمهوری در شهرستان رامسر باید برگزار شود و به همین خاطر، با تجمیع‌های صورت گرفته 107 شعبه اخذ رای در رامسر خواهیم داشت.

مازند شورا: رستم زرودی در حاشیه جلسه شورای اداری رامسر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر بیان داشت: با توجه به اینکه سه انتخابات شوراهای شهر و روستا، نمایندگان مجلس و ریاست جمهوری در شهرستان رامسر باید برگزار شود لذا با تجمیع‌های صورت گرفته 107 شعبه اخذ رای در رامسر خواهیم داشت.

فرماندار رامسر در ادامه با اشاره به حجم سنگین وظایف دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در این دوره از انتخابات در شهرستان رامسر ادامه داد: کار برای ما بسیار سنگین شده و ما همگی به صورت یک تیم و مجموعه اداره‌کننده و برگزارکننده انتخابات در شهرستان رامسر هستیم.

وی عنوان کرد: 20 صندوق اخذ رای در این دوره در رامسر اضافه شده است و هر شعبه اخذ رای، سه صندوق اسکان می‌یابد.

این مسئول خاطرنشان کرد: دغدغه مقام معظم رهبری و مسئولان، مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات است پس همه ما وظیفه داریم در انجام این حماسه سیاسی مشارکت داشته باشیم.

زرودی افزود: استکبار جهانی در تلاش است که این انتخابات را بی‌ارزش جلوه داده و  فکر و دغدغه مردم ایران را به سوی مسایل اقتصادی و مسائل حاشیه‌ای بکشاند.

فرماندار رامسر اضافه کرد: انتخابات شهر و روستا به همان اندازه اهمیت دارد که انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری، و حتی انتخاباتی که در روستاها برگزار می‌شود در بحث مشارکت و زیربنایی و کار فرهنگی بسیار باارزش و با‌اهمیت است.

وی بیان داشت: از 16 خرداد تا 24 ساعت قبل از شروع انتخابات، تبلیغات شوراهای شهر و روستا و نمایندگان مجلس ادامه خواهد داشت و نباید از وسایل دولتی برای تبلیغات استفاده شود.

زرودی گفت: امروزه مد شده که هر کسی که شخصیتی را تخریب کند قهرمان می‌شود پس باید بدانیم که دولت یعنی نظام و تخریب دولت، تخریب نظام است.

فرماندار رامسر خواستار حضور و مشارکت خبرنگاران و اصحاب رسانه در موضوع انتخابات به صورت گسترده شد و متذکر شد: خبرنگاران باید انتخابات شوراهای شهر و روستا، مجلس و ریاست جمهوری را به یک اندازه و به صورت یکسان اهمیت و پوشش دهند.

این مسئول اذعان داشت: خبرنگاران باید با پرداخت به موضوع‌ها و مسایل روز در پرورش و روشن شدن افکار و اطلاعات مردم و همشهریان‌شان مشارکت جدی داشته باشند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها، رام - -

نظر شما در مورد : برگزاری سه انتخابات همزمان در رامسر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها