مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2767 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 خرداد 1392 -ساعت : 11:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعلام اسامی نهایی تأیید صلاحیت شدگان شوراها

نایب‌رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مجلس:

اعلام اسامی نهایی تأیید صلاحیت شدگان شوراها

مازند شورا: نایب‌رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مجلس، با اعلام این خبر که اسامی نهایی تائید‌صلاحیت‌شدگان انتخابات شوراها امروز اعلام می‌شود، گفت: هیات‌های نظارت در سراسر کشور، تبلیغات و فعالیت کاندیداها را تا روز انتخابات رصد خواهند کرد و در‌صورتی که خلاف قانون از آنان سرزده باشد هیات نظارت این اختیار را دارد که افراد متخطی را رد‌صلاحیت کند.

مازند شورا: احمد امیر‌آبادی فراهانی نماینده مردم قم و نایب‌رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اعلام نهایی شدن اسامی  تائید صلاحیت‌شدگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: اسامی نهایی کاندیداهای تائید و یا رد صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز، چهارشنبه (15 خردادماه)، از طریق فرمانداری‌های سراسر کشور به کاندیداها اعلام خواهد شد.


وی در ادامه افزود: تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از 8 صبح روز پنج‌شنبه (16 خردادماه) آغاز و تا 7 روز، یعنی 24 ساعت قبل از اخذ آراء، (صبح روز پنج‌شنبه23 خردادماه) ادامه خواهد داشت.

نایب‌رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران، حدود 1500 نفر برای تصاحب کرسی 31 رقابت خواهند کرد.


امیرآبادی فراهانی با تاکید بر اینکه کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باید مر قانون را در تبلیغات خود رعایت کنند، گفت:  کاندیداها باید از تخریب رقبا پرهیز کنند و در تبلیغات  بر اساس توانمندی‌های خود  و آنچه در حیطه اختیارات و وظایف شوراهاست وعده دهند.

وی  در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران در خاتمه تاکید کرد: هیات‌های نظارت در سراسر کشور تبلیغات و فعالیت کاندیداها را تا روز انتخابات رصد خواهند کردو در‌صورتی که خلاف قانون از آنان سرزده باشد هیات نظارت این اختیار را دارد که افراد خاطی را رد‌صلاحیت کند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها، هی - -

نظر شما در مورد : اعلام اسامی نهایی تأیید صلاحیت شدگان شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها