مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 277 -تاریخ انتشار : شنبه 14 شهریور 1394 -ساعت : 19:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ابقا تمام جایگاه‌ها در انتخابات شورای شهر فریدونکنار/ برگزاری 65 جلسه و تصویب 359 بند مصوبه در 730 روز

مازند شورا: تمام جایگاه‌ها در انتخابات شورای شهر فریدونکنار با بیشترین اتفاق آرا ابقا شدند و میرمرادی رئیس و رحمان‌زاده نائب رئیس شورای شهر فریدونکنار باقی ماندند./ رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار از برگزاری 65 جلسه و تصویب 359 بند مصوبه در طول یک سال گذشته در این شورا خبر داد.

مازند شورا: برگزاری انتخابات‌ در پایان هر سال برای انتخاب هیئت رئیسه شوراها انجام می‌شود و این انتخابات در فضایی صمیمی و سالم با حضور مهرداد ابراهیمی فرماندار شهرستان فریدونکنار برگزار شد.

نکته جالب توجه اما وحدت مثال‌زدنی و تحسین‌برانگیز همه هفت عضو شورای اسلامی شهر فریدونکنار در انتخابات بود که نشان داد مردم فریدونکنار چقدر در انتخاب خود دقیق عمل کردند.

تمام جایگاه‌ها در انتخابات شورای شهر فریدونکنار با اکثریت اتفاق آرا ابقا شدند و میرمرادی رئیس و رحمان‌زاده نائب رئیس شورای شهر فریدونکنار باقی ماندند.

سیدحسین میرمرادی با اکثریت آرا با هفت رای رئیس محمدعلی رحمان‌زاده با اکثریت آرا با هفت رای نائب رئیس مهدی آزادی‌کناری با اکثریت آرا با هفت رای منشی سیدجواد قاسمی با اکثریت اتفاق آرا با هفت رای عضو کمیسیون ماده 100 اول حبیب دیلمی با هفت رای عضو کمیسیون ماده 100 دوم سیدهادی میرانی‌کناری با هفت رای کمیسیون توافقات سیده نازبانو عزیزی کناری با هفت رای کمیسیون تقسیط همچنین رحمان‌زاده به عنوان ناظر شورا در کمیسیون معاملات حضور خواهد داشت.

برگزاری 65 جلسه و تصویب 359 بند مصوبه در 730 روز

سیدحسین میرمرادی عصر امروز در جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فریدونکنار که با نظارت مهرداد ابراهیمی فرماندار فریدونکنار برگزار شد، گفت: در روزهای گذشته بارش شدید باران و توفان شدید در فریدونکنار اتفاق افتاد که به بهترین نحو مدیریت شد.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران فرماندار فریدونکنار در این توفان بسیار ارزنده بود، افزود: دستورالعمل آماده‌باش فرماندار به مدیران دستگاه‌های اجرایی و نهادهای خدمات‌رسان کار بسیار خوبی بود.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار با تاکید بر اینکه شهردار فریدونکنار در این توفان با چکمه در خیابان‌های شهر حضور داشت، تصریح کرد: مجموعه شهرداری فریدونکنار در حوادث اخیر بسیار آماده بودند و آب‌گرفتگی در فریدونکنار خیلی زود مهار شد.

میرمرادی با اشاره به اینکه با حضور به موقع مسئولان و نیروهای خدمات‌رسان جلوی خسارت را گرفتیم، بیان کرد: حداقل خسارت در این بارندگی و توفان شدید به مردم وارد شد که برای رفع آن نیز برنامه‌هایی در دست اقدام شهرداری فریدونکنار قرار دارد.

وی با تقدیر از حضور و خدمات جمعیت هلال‌احمر شهرستان در این آب‌گرفتگی، خاطرنشان کرد: هلال‌احمر در خالی کردن آب، جابه‌جایی وسایل و اهدای پتو، موکت و دیگر مایحتاج به مردم شهر فریدونکنار اقدامات شایسته‌ای داشت.

میرمرادی با تاکید بر اینکه 730 روز از عمر شورای اسلامی شهر در این دوره گذشته است، اضافه کرد: این مدت خیلی زود گذشت و مدت باقی‌مانده نیز بسیار زود می‌گذرد و بهتر است برای خدمت بیشتر به مردم با حفظ هم‌دلی موجود برنامه‌ریزی‌های جدیدتر و بیشتری داشته باشیم.

وی یکی از محوری‌ترین رمزهای موفقیت هر سازمان را آرامش دانست و خاطرنشان کرد: محیط آرام برای کار در موفقیت هر سازمان و نهاد نقش اساسی دارد و در برنامه‌ریزی و اجرای کار در اولویت است.

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار مهم‌ترین عامل موفقیت این دوره شورا و رضایت عمومی مردم را هم‌دلی اعضا دانست و ادامه داد: همه اعضای شورا هم‌دلی و صبر خوبی داشتند و این امر در مدیریت کارها ما را یاری کرد.

این مسئول با بیان اینکه در سال گذشته 359 بند مصوبه داشتیم، ادامه داد: در همین مدت 65 جلسه عادی و فوق‌العاده برگزار کردیم که تعدادی از این جلسات تا 10 ساعت نیز به طول انجامید.

میرمرادی تسریع در روند پیگیری و دستور برای پرونده‌های مردم را از اولویت‌ها دانست و تصریح کرد: سعی کردیم هیچ پرونده‌ای در شورا معطل نماند و با دقت و سرعت بالا دستور بخورد و پیگیری شود.

وی در پایان گفت: کمیسیون‌های عمران، فرهنگی، ورزش، بانوان، بهداشت، کشاورزی و اصناف در این دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار تشکیل شد که برنامه‌ها و اقدامات ارزنده را برای خدمت به مردم داشتند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سید حسین میرمرادی - رئیس شورای اسلامی شه - فریدونکنار - -

نظر شما در مورد : ابقا تمام جایگاه‌ها در انتخابات شورای شهر فریدونکنار/ برگزاری 65 جلسه و تصویب 359 بند مصوبه در 730 روز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها