مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2785 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 خرداد 1392 -ساعت : 18:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آماده‌سازی شهر آمل برای تبلیغات انتخاباتی

مازند شورا: تابلوی تبلیغاتی برای کاندیداهای شورای اسلامی شهر و ریاست‌ جمهوری در آمل تعبیه شد.

مازند شورا: حفظ زیبایی شهرها و چهره مکان‌های عمومی در زمان تبلیغات از نکات مهمی است همواره پس از برگزاری انتخابات مدنظر قرار دارد.

در سال‌های اخیر شهرداری‌ها در اقدامی جالب مکان‌هایی را به صورت تابلوهای تبلیغاتی در میادین و مکان‌های اصلی شهر برای کاندیداها در نظر می‌گیرند.

شهردار آمل نیز در دیدار با کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر آمل گفته بود که این مکان‌ها در شهر آمل نیز تعبیه می‌شود و با قرعه‌کشی تکلیف این مکان‌ها برای در اختیار قرار دادن به کاندیداها تعیین می‌شود.

شهرداری آمل پیش از آغاز زمان رسمی تبلیغات 108 تابلوی تبلیغاتی را در 10 نقطه شهر آمل به همین منظور تعبیه کرده است.

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با بیان اینکه شهرداری آمل در واگذاری این تابلوها جنبه عدالت را نیز رعایت خواهد کرد، بیان کرد: مهیا کردن این فضا برای تبلیغات در راستای ایجاد فضایی برای پرشور کردن انتخابات است.

وی با تاکید بر اینکه این طرح به منظور لطمه وارد نشدن به مبلمان شهری پیاده شده است، یادآور شد: شهرداری آمل تمام تلاش خود را برای حفظ زیبایی شهرها به کار خواهد کرد.

امیرسلیمانی با اشاره به اینکه شهرداری آمل این مکان‌های تبلیغاتی را به صورت بنر داربستی تعبیه کرده است که کاندیداها می‌توانند تبلیغات خود را بر روی آنها بچسبانند، گفت: تمامی هزینه‌های نصب و راه‌اندازی این بنرها بر عهده شهرداری بوده است و امیدواریم دیگر کاندیداها با نصب تبلیغات خود بر روی سایر سازه‌های شهری، هزینه‌های دیگری را به این مجموعه تحمیل نکنند.

شهردار آمل با تاکید بر اینکه همه اقشار و گرو‌ه‌ها باید در راستای برگزاری انتخابات به عنوان مظهر اقتدار ملی گام بردارند، افزود: رعایت بی‌طرفی و امانت‌داری از جمله وظایف شهرداری در زمان انتخابات است.

وی با بیان اینکه مکان‌های عمومی در شهر جزء اموال عمومی محسوب می‌شود و نصب پوستر بر روی آنها تخلف خواهد بود، اظهار داشت: متخلفان با پیگیر قانونی مواجه می‌شوند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها ،تب - -

نظر شما در مورد : آماده‌سازی شهر آمل برای تبلیغات انتخاباتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها