مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2791 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 خرداد 1392 -ساعت : 14:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تلاش‌های‌ انتخاباتی ‌انحرافی‌ها برای ‌شورای ‌شهر

تلاش‌های‌ انتخاباتی ‌انحرافی‌ها برای ‌شورای ‌شهر

مازند شورا: اگرچه این گونه خبرسازی‌های مضحک روش‌هایی نخ نما در تخریب جریان‌ها و چهره‌های سیاسی محبوب در بین افکار عمومی محسوب می‌شود و از نظر مردم کاملا مطرود و بی ارزش است ولی مزید اطلاع دست اندرکاران شبکه ایران باید گفت اگرچه به مدد تدبیر شورای محترم نگهبان صحنه انتخابات ریاست جمهوری میدان حضور جریان‌های منحرف نشد اما بدنه دولتی حاضر در انتخابات شوراها این روزها انواع و اقسام روش‌های غیر مرسوم برای اثرگذاری بر برخی گروه‌های مرجع را آغاز کرده است.

مازند شورا: سایت خبری شبکه ایران (نسخه آن لاین روزنامه ایران) که اکنون در کنار سایر امکانات رسانه‌ای دولت، به بلندگوی جریان انحرافی تبدیل شده ، در خبری عجیب که توهین مستقیم به مردم و قشر زحمتکش تاکسیرانان محسوب می شود، ادعا کرد بن های 50 هزار تومانی فروشگاه شهروند توسط یکی از مسئولان تیم انتخاباتی قالیباف که اکنون در شورای شهر عضویت دارد در یک همایش با حضور تاکسی رانان تهران توزیع شده است!
 
اگرچه این گونه خبرسازی های مضحک روش هایی نخ نما در تخریب جریان ها و چهره های سیاسی محبوب در بین افکار عمومی محسوب می شود و از نظر مردم کاملا مطرود و بی ارزش است ولی مزید اطلاع دست اندرکاران شبکه ایران باید گفت اگرچه به مدد تدبیر شورای محترم نگهبان صحنه انتخابات ریاست جمهوری میدان حضور جریان های منحرف نشد اما بدنه دولتی حاضر در انتخابات شوراها این روزها انواع و اقسام روش های غیر مرسوم برای اثرگذاری بر برخی گروه های مرجع را آغاز کرده است .
 
بر این اساس آقایان (ع) و (ش) از مسئولان پیشین دولت ، تلاش ها و فشارهایی را با استفاده از ابزارهای در اختیار دولت برای جلب حمایت برخی مجامع صنفی موثر آغاز کرده اند . این فشارها که با روش هایی همچون تهدید ، برخورد قانونی و وعده و تطمیع همراه بوده نگرانی هایی را در سطح صنوف مختلف ایجاد کرده است .
 
بر اساس اخبار رسیده پیگیری حقوقی اتهام زنی های آشکار رسانه های جریان انحرافی به افراد و گروه های مختلف در دستور کار قرار گرفته است./ فردا
  
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها،جر - -

نظر شما در مورد : تلاش‌های‌ انتخاباتی ‌انحرافی‌ها برای ‌شورای ‌شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها