مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2794 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 خرداد 1392 -ساعت : 13:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تشکیل شورای شیشه‌ای از سوی ائتلاف رسانه‌ای در شورا

مازند شورا: دبیر ائتلاف اهالی رسانه در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت یکی از اهداف این ائتلاف کاهش جلسات غیر علنی شورا خواهد بود و در واقع به سمت تشکیل شورای شیشه‌ای در شوراها گام خواهیم برداشت.

به گزارش مازند شورا به نقل از فارس، میعاد صادقی دبیر ائتلاف اهالی رسانه در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران با حضور در خبرگزاری فارس و  میزگرد تخصصی شوراها اظهارداشت: خبرگزاری فارس در بین رسانه‌های داخلی و خاورمیانه توانسته‌است برندی را برای خود بوجود آورد که قابل تقدیر است.
 
وی تصریح کرد: یکی از اهداف تشکیل ائتلاف اهالی رسانه این بود که از ظرفیت رسانه‌ای کشور برای حضور در  شوراها استفاده کنیم.
 
صادقی بیان داشت: متأسفانه در حال حاضر شورای شهر نتوانسته است وظایف خود را در مدیریت شهری انجام دهد و در واقع شورای شهر تبدیل به شورای شهرداری شده است.
 
دبیر ائتلاف اهالی رسانه در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شوراها می‌توانند در زمینه‌های مختلفی در تهران حضور داشته باشند و باید از ظرفیت قانونی شوراها استفاده بهینه کنیم.
 
وی با اشاره به حضور اهالی رسانه به عنوان کاندیداها در چهارمین دوره انتخابات شوراها گفت: با توجه به ظرفیت اهالی رسانه، این شانس وجود دارد که این افراد از سوی شهروندان انتخاب شوند.
 
صادقی خاطرنشان کرد: اهالی رسانه بنا دارند چنانچه بعنوان عضو شورای شهر انتخاب شوند با حضور خود، در شورا مطالبات صنفی  و همچنین شهری را از شهرداری و از طریق شورای شهر پیگیری کنند.
 
دبیر ائتلاف اهالی رسانه در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شعار این ائتلاف تشکیل شورای شیشه‌ای خواهد بود، گفت: متأسفانه تعداد جلسات غیرعلنی شورا در خاورمیانه غیر قابل قبول  است و ما باید بتوانیم تعداد جلسات غیر علنی را کاهش دهیم.
 
وی ارتقاء مکان‌های رسانه‌ای، ارائه خدمات ویژه برای خبرنگاران را از جمله اهداف این ائتلاف دانست.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها،رسا - -

نظر شما در مورد : تشکیل شورای شیشه‌ای از سوی ائتلاف رسانه‌ای در شورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها