مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2800 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 خرداد 1392 -ساعت : 17:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتخابات شوراها با حضور 4 ضلع برگزار خواهد شد

مازند شورا: انتخابات آینده شوراها مطمئناً با حضور 4 ضلع برگزار خواهد شد، اصولگرایان، اصلاح‌طلبان، جریان انحرافی و منفردین. اما جریان انحرافی برای این انتخابات چه می‌کنند؟

مازند شورا: انتخابات آینده شوراها مطمئناً با حضور 4 ضلع برگزار خواهد شد، اصولگرایان، اصلاح‌طلبان، جریان انحرافی و منفردین. اما جریان انحرافی برای این انتخابات چه می‌کنند؟ این سوالی است که منصور آرامی در گفتگو با خبرنگار «نیمروز» به آن پاسخ داد.  

نماینده مردم بندر عباس در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان انحرافی در مدت زمان کوتاهی که اسم و رسمی پیدا کرد همواره تلاشش این بود که بتواند قدرتی کسب کند اما خوشبختانه با شناختی که مردم از این جریان دارند قطعا هیچ اقبالی به این جریان نشد و مطمئن هستم هیچ اثری از حضور عوامل این جریان در شوراهای شهر تهران نخواهیم دید. 

منصور آرامی در گفتگو با خبرنگار «نیمروز» با بیان مطلب فوق خاطر نشان کرد: از طرفی مردم با هوشیاری که در زمینه انتخابات در کشور دارند هیچ اقبالی به این جریان نشان نخواهند داشت. مطمئن هم هستیم که جریان اصیل انقلابی و اصولگرای کشور که پایبند به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند در انتخابات شوراها می درخشند.  

وی در ادامه خاطر نشان کرد:‌ هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر باید هوشیاری لازم را در زمینه حضور عوامل جریان انحرافی در انتخابات شوراها داشته باشد. هر کس با معیارهای مندرج در موارد 26،‌27، 28 و 29 قانون اساسی همخوانی نداشت باید رد صلاحیت شود.  

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به اهمیت بالای شهرداری ها برای گروه ها و جریان های سیاسی اشاره کرد و افزود:‌ امروز شهرداری ها فقط یک نهاد عمرانی نیستند و جزو نهادهای فرهنگی و اجتماعی تاثیر گذار به حساب می آیند که با زندگی مردم در شهرها عجین بوده و با آن سر و کار دارند. به ویژه کلان شهرها که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. از همین رو همواره تلاش جریان های سیاسی این بوده که این مکان را تصاحب کنند.     تصور من این است که جریان انحرافی تمام تلاش خود را برای تصاحب شوراهای شهر و به تبع آن شهرداری ها انجام دهد اما اگر اقدامات پیشگیرانه انجام شود دست آنها از رسیدن به چنین جایگاهی کوتاه می ماند. ضمن اینکه امیدوار هستم همان جریان اصیل و انقلابی شوراهای شهر را به دست خواهند گرفت.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، اص - -

نظر شما در مورد : انتخابات شوراها با حضور 4 ضلع برگزار خواهد شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها