مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2803 -تاریخ انتشار : یکشنبه 12 خرداد 1392 -ساعت : 12:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امشب پرونده شورایی‌ها بسته می‌شود

مازند شورا: حسین طلا درباره نتیجه بررسی تأیید صلاحیت‌های چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نتیجه نهایی تأیید صلاحیت‌ها تا امشب به اتمام می‌رسد و تا 13 خرداد جمع‌بندی‌های نهایی از طریق فرمانداری‌ها اعلام خواهد شد

مازند شورا: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت: تاکنون تأیید صلاحیت شدگان به ۱۶۸۱ نفر رسیده است در حالی که پیش از این، تعداد آن‌ها ۱۶۷۲ نفر بود و تا پایان امشب (یک شنبه) احتمالاً افزایش می‌یابد.

حسین طلا درباره نتیجه بررسی تأیید صلاحیت‌های چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: نتیجه نهایی تأیید صلاحیت‌ها تا امشب به اتمام می‌رسد و تا 13 خرداد جمع‌بندی‌های نهایی از طریق فرمانداری‌ها اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کسانی که نسبت به احکام اولیه اعتراض داشته‌اند در هیأت مرکزی اعتراضات آنها در حال بررسی است گفت: از 13 تا 15 خرداد فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اسامی نهایی را از طریق آگهی‌های رسمی و رسانه‌ها اعلام می‌کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استان تهران خاطرنشان کرد: تاکنون تأیید صلاحیت شدگان به 1681 نفر رسیده است که پیش از این تعداد آن‌ها 1672 نفر بود و تا پایان امشب قطعا افزایش می‌یابد. / فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها،صلاح - -

نظر شما در مورد : امشب پرونده شورایی‌ها بسته می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها