مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28104 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 مرداد 1396 -ساعت : 09:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه اندازی ستاد توان‎افزایی سمن‌های کرج

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از راه‌اندازی ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد این شهر خبر داد.

مازندشورا: احمد خیری در جلسه مشترک فعالان اجتماعی که با رویکرد هم‌اندیشی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی کلان‌شهر کرج با حضور سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در پیشگیری، بازپروری و درمان اعتیاد در باشگاه فرهنگی ورزشی میلاد برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت شهری کرج به دنبال تقویت نهادهای اجتماعی است.

وی با اشاره به ادغام معاونت فرهنگی و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، اظهار کرد: بیش از ۱۶ مأموریت از ۲۲ مأموریت تعریف‌شده در اساسنامه جدید سازمان فرهنگی با رویکردهای اجتماعی است که این امر یک فرصت طلایی برای ارتقای سرمایه‌های اجتماعی است.

خیری گفت: افزایش برگزاری جلسات تخصصی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی است که باید به‌صورت جدی پیگیری و از نظرات کارشناسان و صاحب‌نظران استفاده شود که این نشست نیز در همین راستا برگزارشده است.

وی با اشاره به اینکه در راستای توانمندسازی و امیدآفرینی آمادگی هرگونه تسهیلگری، حمایت و همکاری راداریم، گفت: در راستای تقویت برنامه‌ها و رویکردهای اجتماعی پنج فرهنگسراها بزرگ شهر ازجمله شاهد، کوثر، غدیر، طبیعت و آسمان‌نما به فرهنگسراهای تخصصی حوزه معاونت اجتماعی تبدیل‌شده است.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با تأکید بر اینکه احساس تعلق به شهر باید بین شهروندان افزایش یابد، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته  قرار است که «ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد شهر کرج» ایجاد شود.

وی از تشکیل و راه‌اندازی این ستاد در فرهنگسرای کوثر خبر داد و افزود: سمن‌ها ظرفیتی بی‌نظیر به‌منظور ارتقای سرمایه اجتماعی و افزایش مشارکت مردم در اداره امور شهر رادارند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجتماعی - فرهنگی - افزایش - ورزشی - حمایت - ارتقای - راستای - تخصصی - اینکه - رویکردهای - معاونت - مردم‌نهاد - سازمان‌های - اظهار - تقویت - شهرداری - اشاره - مأموریت -

نظر شما در مورد : راه اندازی ستاد توان‎افزایی سمن‌های کرج

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها