مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2811 -تاریخ انتشار : شنبه 11 خرداد 1392 -ساعت : 10:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

15 جایگاه برای تبلیغات انتخاباتی در تنکابن ایجاد شد

مازند شورا: شهردار تنکابن با اعلام اینکه در این شهر برای ساماندهی تبلیغات محیطی انتخاباتی 15 نقطه در نظر گرفته شد، گفت: بر اساس ضوابط با هرگونه بی‌نظمی تبلیغاتی برخورد قانونی می‌شود

مازند شورا: احمد خوش‌قلب امروز در گفت‌وگو با فارس در تنکابن گفت: انتخابات آینده یکی از انتخابات مهم و با ارزش کشورمان است که در این شهرستان با انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی همراه است.

وی افزود: به منظور ساماندهی تبلیغات محیطی انتخابات ریاست جمهوری، میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و شوراها، 15 جایگاه ویژه نصب پوستر به صورت بیلبوردهای موقت با تقسیم‌بندی خاص هر کاندیدا در نقاط مهم شهری به ویژه میادین، تقاطع‌ها و مراکز مهم شهری و محلات در نظر گرفته شد که برای تمامی کاندیداها جداول ویژه نصب به صورت یکسان در آنها تعبیه شده است.

خوش‌قلب با تقدیر از تلاش‌های همگانی از سوی شهروندان در حفظ زیبایی شهر تصریح کرد: بر اساس ضوابط و مصوبه موجود در شهرستان، برای خاطیان بی‌نظمی در ایجاد هرگونه تبلیغات محیطی، برخورد قانونی در نظر گرفته شده است.

این مسئول از همه کاندیداها درخواست کرد برای پیشگیری از این معضل و وارد آمدن هرگونه زیان به شهر، قبل از آغاز موعد قانونی تبلیغات محیطی در این باره، جلسات ویژه توجیهی برای هیئت اجرایی خود و دفاتر تبلیغاتی در تنکابن در نظر گیرند تا مشکلی در این مورد بروز نکند.

خوش‌قلب تاکید کرد: در راستای تحقق شعار سال که به فرمان مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است شهرداری تنکابن نیز برای افزایش مشارکت عمومی و حضور پرشور و حماسی مردم در عرصه انتخابات اقدام به نصب بنرهای تبلیغاتی در این حوزه در نقاط مهم و پرجمعیت شهر کرده استلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها، تنک - -

مطالب مرتبط با : 15 جایگاه برای تبلیغات انتخاباتی در تنکابن ایجاد شد
نظر شما در مورد : 15 جایگاه برای تبلیغات انتخاباتی در تنکابن ایجاد شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها