مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28138 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 مرداد 1396 -ساعت : 13:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تحویل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر خوزستان در سال جاری

استاندار خبر داد:

تحویل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر خوزستان در سال جاری

مازندشورا: استاندار خوزستان گفت: با توجه به دستور رئیس جمهوری مبنی بر لزوم اتمام طرح مسکن مهر در سراسر کشور از دستگاه‌های متولی انتظار می‌رود تا پایان سال جاری این طرح‌ها را در شهرهای مختلف خوزستان تکمیل و واگذار کنند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان، غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از طرح‌های مسکن مهر بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران افزود: مهیا کردن امکانات زیرساختی طرح‌های مسکن مهر مورد تاکید ویژه دولت است و افراد متقاضی این طرح می‌توانند با اعتباری که دولت برای تامین این امکانات پیش‌بینی کرده است نهایت بهره را ببرند.

استاندار خوزستان در ادامه با تاکید بر لزوم رفع نگرانی متقاضیان طرح مسکن مهر از تامین زیرساخت‌های لازم خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در فرصت باقی‌مانده تا پایان سال جاری، زیرساخت‌های لازم را فراهم کنیم. این موضوع مستلزم وجود سرعت و جدیت در کار مسئولان است که بتوانیم نگرانی مردم خوزستان را که اقدام به سرمایه‌گذاری برای تامین سرپناه کرده‌اند، از بابت مسائل زیرساختی رفع کنیم.

شریعتی اضافه کرد: ضرورت دارد مسئولان شهرستان‌ها تامین زیرساخت‌های لازم این طرح را در دستور کار خود قرار دهند چراکه در صورت تامین نشدن این امکانات، امکان زیست در این منازل وجود ندارد. مردم باید بتوانند با آرامش خاطر بیشتر و استانداردهای لازم در واحدهای مسکن مهر زندگی کنند.

وی با تاکید بر لزوم به‌روزشدن اطلاعات تعاونی‌های مسکن مهر سراسر استان گفت: تعاونی‌های سراسر استان ملزم به رعایت قانون هستند و باید با به‌روزرسانی اطلاعات خود پاسخگوی درخواست‌های مردم باشند و همراهی بیشتری با متقاضیان داشته باشند که حق الناس به بهترین نحو در استان خوزستان رعایت شود.

استاندار خوزستان در ادامه بر اهتمام بیشتر مسئولان بانک مسکن در استان برای به سرانجام رساندن این طرح تاکید کرد و گفت: تا به حال مسئولان و کارکنان بانک مسکن همراهی خوبی با مردم داشته‌اند اما ضرورت دارد با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع برای تکمیل طرح‌های مسکن مهر تا پایان سال جاری همکاری بیشتر و جدی‌تری داشته باشند.             


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خوزستان - تامین - مسئولان - تاکید - استان - باشند - زیرساخت‌های - استاندار - بیشتر - امکانات - طرح‌های - ضرورت - سراسر - همراهی - رعایت - تعاونی‌های - اطلاعات - متقاضیان - شریعتی - شهرسازی - باقی‌مانده - واحدهای - زیرساختی - ادامه - پایان - بتوانیم - نگرانی - موضوع -

مطالب مرتبط با : تحویل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر خوزستان در سال جاری
نظر شما در مورد : تحویل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر خوزستان در سال جاری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها