مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28142 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 مرداد 1396 -ساعت : 14:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

چهارراه دادگستری رباط کریم مسدود شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار رباط کریم از مسدود شدن چهار راه «دادگستری» با مصوبه شورای تامین این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:مسعود مختاری در خصوص مسدود شدن چهار راه «دادگستری» شهر رباط کریم در جمع خبرنگاران بیان کرد: این اقدام توسط مصوبه شورای تامین شهرستان رباط کریم به منظور تسهیل تردد در مسیر بلوار «آزادگان» صورت گرفته و شهرداری هیچ گونه نقش و دخالتی در مسدود کردن آن نداشته است.

شهردار رباط کریم افزود: هر چند از لحاظ فنی و تکنیکی این اقدام برای تسهیل تردد و جلوگیری از هرج مرج در چهار راه دادگستری شهرستان رباط کریم، ضروری است اما شهرداری رباط کریم همواره به دلیل وجود ملاحظاتی در راستای کاهش زمان تردد شهروندان ساکن در این منطقه به اقداماتی از قبیل  اجرای پروژه هایی چون  دوربرگردان قبل از میدان آزادگان ، ترمیم و تکمیل پل زیرگذر راه آهن در تسهیل عبور از مسیر پر تردد جاده شهریار پرداخته است.

وی  بیان کرد: به دلیل نبود فضای کافی در چهار راه دادگستری و عدم تطابق دوربرگردان ها با مسیر های روبرو همواره شاهد هرج و مرج و شلوغی ترافیک در این محدوده بوده و به دلیل اینکه فضای کافی برای اقدامات اصلاحی وجود نداشته است این چهار راه موقتا با کار کارشناسی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان رباط کریم و درخواست شورای تامین مسدود شده است.

مختاری در پایان گفت: شهرداری رباط کریم در طرحی اخیرا به ساماندهی بلوار آزادگان پرداخته و با تراش و روکش آسفالت این بلوار اقدام مهمی در جهت ساماندهی و افزایش نظم  در این خیابان کرده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دادگستری - مسدود - شهرستان - آزادگان - تسهیل - نداشته - همواره - پرداخته - ساماندهی - شهرداری - مختاری - شورای - اقدام - بلوار - تامین -

نظر شما در مورد : چهارراه دادگستری رباط کریم مسدود شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها