مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28154 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 مرداد 1396 -ساعت : 16:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

روان سازی تردد در معابر محله ی اختیاریه /بازگشایی و تغییر جهت در چند خیابان شمال تهران

روان سازی تردد در معابر محله ی اختیاریه

مازندشورا: شهردارآنلاین: گروه مناطق: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 از روان سازی ترافیک معابر محله ی اختیاریه خبر داد.

مازندشورا:به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، مهندس علیرضا اسفراینی نژاد اظهار داشت : با توجه به کاربری های موجود در خیابان شهید کلاهدوز و به منظور روان سازی وایمن سازی این خیابان و منشعبات آن بررسی های لازم انجام  و به منظور  ساماندهی خیابان مسعود ،محسنیان و اختیاریه از منشعبات خیابان شهید کلاهدوز طرح ترافیکی پیشنهاد و اجرا شد.

وی  نبود ایمنی به دلیل حرکات خلاف جهت خودروها و وقفه های ایجاد شده را از مشکلات موجود در تقاطع خیابان مسعود و اختیاریه عنوان کرد و افزود : حجم عبوری از خیابان محسنیان و حرکت ورود ممنوع به داخل خیابان مسعود ایمنی این محل را دچار اختلال کرده و باعث  ایجاد گره ترافیکی در خیابان اختیاریه شده بود.

وی در ادامه اظهار داشت : در گذشته خیابان شهید منتظری واقع در محله ی اختیاریه مسدود بود و در آ ن تردد صورت نمی گرفت که با بازگشایی خیابان مذکور یک لوپ یکطرفه ساعت گرد بین خیابان های منتظری ،غیاثوند و مسعود برقرار شد که این موضوع باعث شد شبکه ی معابر کم عرض و متراکم این محدوده از دوطرفه یه یکطرفه تغییر یابد و تردد در این محل نیز روان سازی شود.

اسفراینی نژاد در ادامه تصریح کرد: در همین راستا امتداد خیابان مسعود منتهی به خیابان اختیاریه جنوبی همانند قطعه ی شرقی این معبر به صورت یکطرفه شرق به غرب تثبیت شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت محلی معبر و امکان بروز تخلفات حادثه ساز ،طراحی هندسی مختص تقاطع اختیاریه – مسعود انجام گرفت و پس از اخذ مصوبات لازم به اجرا رسیده است .


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خیابان - اختیاریه - مسعود - یکطرفه - معابر - محسنیان - ترافیکی - ادامه - منتظری - تقاطع - ایمنی - منظور - تغییر - بازگشایی - اسفراینی - اظهار - کلاهدوز - موجود - منشعبات -

نظر شما در مورد : روان سازی تردد در معابر محله ی اختیاریه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها