مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2819 -تاریخ انتشار : جمعه 10 خرداد 1392 -ساعت : 09:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استفاده از اسماء جلاله، آیات قرآنی و ادعیه در اقلام تبلیغاتی ممنوع است

مازند شورا: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زنجان با اشاره به ممنوع شدن استفاده از اسما جلاله، آیات قرآنی، ادعیه و عکس بزرگان در طراحی‌های تبلیغاتی گفت: جلوگیری از هتک حرمت مقدسات دلیل این ممنوعیت است.

مازند شورا: سیروس رستمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اندازه عکس‌های قانونی را برای کاندیداهای عضویت در شورای اسلامی را 100 در 70 سانتی متر اعلام کرد و اظهار داشت: چاپ عکس و پوستر تبلیغاتی کاندیداها هم در دو فرمت برای کاندیداها مجاز است.

وی افزود: کاندیداها می‌توانند نسبت به چاپ جزوه، تراکت و زندگینامه خود هم اقدام کنند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زنجان تصریح کرد: نوشتن مطالب تبلیغاتی در ذیل یا صدر پوسترها هم بلا اشکال است.

*لزوم پیشگیری از هتک حرمت مقدسات

 وی با اشاره به ممنوع شدن استفاده از اسما جلاله، آیات قرآنی، ادعیه و عکس بزرگان در طراحی‌های تبلیغاتی تاکید کرد: جلوگیری از هتک حرمت مقدسات دلیل این ممنوعیت است.

رستمی اضافه کرد: پیشگیری از ریخته شدن اسماء جلاله ادعیه‌ها در زمین به ویژه زیر پای عابران از دیگر دلایل ممنوعیت استفاده از آنها در پوسترهای تبلیغات انتخاباتی است.

وی استفاده از پلاکارد مانند بنر، پارچه آویز و بیلبود، سیلک و غیره را جز در ستادهای انتخاباتی از دیگر ممنوعیت‌هایی برشمرد که کاندیدها و طرفداران آنها باید به آنها دقت کافی داشته باشند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زنجان تاکید کرد: بر اساس قانون تبلیغات انتخاباتی دیوار نویسی و راه انداختن کاروان‌های تبلیغاتی هم از دیگر ممنوعیت‌های تبلیغاتی برای کاندیداهای عضویت در شوراهای اسلامی محسوب می‌شود.

وی استفاده از بلندگو را در محل‌هایی غیر از ستادهای انتخاباتی برای کاندیداها و طرفداران آنها ممنوع اعلام کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها، تبل - -

نظر شما در مورد : استفاده از اسماء جلاله، آیات قرآنی و ادعیه در اقلام تبلیغاتی ممنوع است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها