مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28211 -تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1396 -ساعت : 21:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خبرنگار و  تلاش برای کسب اعتماد و اعتمادسازی

پيام سرپرست اداره كل راه و شهرسازي مازندران به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگار و تلاش برای کسب اعتماد و اعتمادسازی

مازندشورا: كسب اطلاعات موثق و قابل اطمينان در مورد وضعيت سياسي ـ‌ اجتماعي و امنيتي بسيار دشوار و در عين حال بسيار ضروري و حياتي است خبرنگاران از مهره هاي اساسي اين مهم بشمار ميروند.

مازندشورا: 

خبرنگار، فقط یک واژه نیست، بلکه یک راه است و شخصیت واقعی او، حقوقی است نه حقیقی و خبرنگاری نیز تنها یک شغل نبوده ، بلکه شخصیتی است جریان‌ساز که ریشه در تاریخ و جریان های تاریخ ساز بشری دارد. زبانش، گویای وجدان عمومی بشریت و بیانش، روشنی بخشِ هر واقعیت و حقیقت بوده و نگاهش، چون آفتاب، روشنگر و هستی بخش در امر رسانه و خبرآفرینی است. خبرنگار، شریانهای حیاتی خبرها، احساسات و انتظارات مردمی است که با چشم حرفه ای به واقعیات جاری نگریسته و زمینۀ اطلاع رسانی و آگاهی جامعه و فرهنگ سازی عمومی را فراهم می سازد.

 

17 مرداد ماه ، روز خبرنگار يادآور مجاهدت‌های زنان و مردانی حقیقت‌طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ «آگاهی بخشی» را بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.لذا اين روز فرصتی ارزشمند و گرانبهاست ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

ضمن گراميداشت اين روز خجسته و عرض تبريك به تمامي اصحاب رسانه استان ، امید آن دارم با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی  و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خبرنگار - آگاهی - جامعه - رسانه - حقیقت - تاریخ - عمومی -

مطالب مرتبط با : خبرنگار و تلاش برای کسب اعتماد و اعتمادسازی
نظر شما در مورد : خبرنگار و تلاش برای کسب اعتماد و اعتمادسازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها