مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2824 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 خرداد 1392 -ساعت : 15:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توزیع کتابچه قانون و تجهیز 883 صندوق اخذ رای در آمل

مازند شورا: فرماندار آمل از تجهیز 883 صندوق اخذ رای در آمل برای انتخابات 24 خرداد در این شهرستان خبر داد.

مازند شورا: یدالله اکبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رعایت آداب و قواعد مربوط به انتخابات که باید از سوی داوطلبان در زمان انتخابات رعایت شود، و نحوه و میزان تبلیغات در زمان قانونی وپرهیز از تبلیغات زودهنگام توصیه شد.
 
وی  به آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری پرشور و باشکوه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراههای اسلامی شهر و  روستا در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: برای این دو انتخابات مهم تعداد 883 صندوق جمع آوری اخذ رای در سطح شهرستان آمل در نظر گرفته شده که از این تعداد 428 شعبه اخذ رای ثابت و 25 شعبه سیار است.
 
اکبرزاده اضافه کرد: همه مسئولان و ناظران انتخابات باید طوری رفتار کنند که خدشه ای به انتخابات وارد نشود و این مهم فقط با رعایت قانون واصل بی طرفی عوامل برگزاری انتخابات محقق خواهد شد.
 
فرماندار آمل تصریح کرد: در ایام برگزاری انتخابات هیچ فردی در جایگاه دولتی حق ندارد از اموال دولت و عمومی علیه یا له کسی استفاده کند.
 
اکبرزاده، از اقدام ستاد انتخابات این شهرستان در تهیه و توزیع کتابچه قانون تشکیلات و وظایف انتخاباتی به نامزدهای تایید صلاحیت شده شوراهای اسلامی در شهر آمل خبر داد.
 
وی گفت: این کتابچه ها که جدیدترین و به‌روزترین اطلاعات و قوانین و بایدها و نبایدهای انتخاباتی است پس از برگزاری همایش توجیهی به 108 داوطلب تایید صلاحیت شده برای شورای شهر آمل تحویل داده شد.
 
فرماندار آمل افزود: جلسه توجیهی پیش از برگزاری انتخابات با حضور 108 داوطلب تایید صلاحیت شده انتخابات شورای شهر آمل و عوامل برگزاری انتخابات شهرستان در محل فرمانداری با استقبال و شکوه خاصی برگزار شد.
 
وی ادامه داد: در این نشست توجیهی از نامزدهای شورا به طور جدی خواسته شده با هدف ایجاد شور وافزایش انگیزه های مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای و رقابت سالم و قانونمند تلاش کنند.
 
یازدهمین دوره انتخبات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 24خرداد برگزار خواهد شد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها ،شو - -

نظر شما در مورد : توزیع کتابچه قانون و تجهیز 883 صندوق اخذ رای در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها