مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2829 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 خرداد 1392 -ساعت : 14:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تبلیغات انتخاباتی در مرکز شهر قائمشهر ممنوع شد

پیرفلک اعلام کرد:

تبلیغات انتخاباتی در مرکز شهر قائمشهر ممنوع شد

مازند شورا: رئیس ستاد انتخابات شهرستان قائم شهر گفت: تخلفات انتخاباتی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا قائم شهر به دستگاه قضایی ارجاع می شود./ شروع قانونی تبلیغات شوراها از 16 خرداد سال جاری است. هسته مرکزی شهر برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری ممنوع است.

مازند شورا: علی پیرفلک پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه توجیهی و آموزشی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر های قائم شهر و ارطه با توجه به برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ویازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهارداشت: شروع قانونی تبلیغات شوراها از 16 خرداد سال جاری است.
 
وی با اشاره به فرمایشات رهبری برای انتخابات بزرگ و سرنوشت ساز، افزود: انتخابات به عنوان بستر لازم برای ثبات، اقتدار، امنیت کشور و مظهر حماسه سیاسی بوده و موجب بالا بردن سطح امنیت و اقتدار کشور در محافل و مجامع بین المللی و فرصتی برای ملت قرار گیرد.
 
رئیس هیئت اجرایی انتخابات قائم شهر با تاکید بر اینکه انتخابات در ایران با اراده و خواست ملت است، گفت: انتخابات ایران با دیگر کشورها متفاوت بوده و از افتخارات جمهوری اسلامی است.
 
پیرفلک به واژه تعدد کاندیدا و جریانات سیاسی که در ایران معنی دارد اشاره کرد و اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی انتخابات آزاد، سالم، عادلانه و امانت دارانه در معرض هجمه ها، توطئه ها و تهدیدات قرار می گیرد.
 
وی با تاکید براینکه برای حفظ و تقویت نظام باید تلاش کرد، اذعان داشت: حضور و شرکت افرادی به عنوان کاندیداها در انتخابات این دوره، نوعی تلاش برای گام برداشتن در دستیابی به اقتدار کشور است.
 
وی به احراز یا عدم احراز صلاحیت نامزدهای شهرستان اشاره کرد و افزود: نباید از کلمه رد صلاحیت استفاده کرد.
 
فرماندار قائم شهر اظهار داشت: احترام کاندیداها به یکدیگر، عدم تخریب نامزدها، ارائه و معرفی توانمندی و برنامه ها از سوی آنها، بررسی نقاط ضعف و رفع آن، تقویت نقاط قوت و استفاده از تبلیغات مجاز در ایام تبلیغات از موارد قانونی بوده که باید نامزدها آن را در نظر داشته باشند.
 
پیرفلک به عناوین مجاز و غیرمجاز تبلیغات در قانون تفسیر به رای صراحتا اعلام کرد و اذعان داشت: اگر در خارج از چهارچوب قانون برای تخلف یا جرائم توسط  دستگاه قضائی بررسی و برخورد می شود.
 
وی بیان کرد: برای اولین بار در شهرستان برای حفظ حقوق مردم هسته مرکزی شهر برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری ممنوع است.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر،تبلیغات، انت - -

نظر شما در مورد : تبلیغات انتخاباتی در مرکز شهر قائمشهر ممنوع شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها