مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28297 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1396 -ساعت : 12:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارائه مشاوره حقوقی در مورد مشکلات آپارتمان نشینی

ارائه مشاوره حقوقی در مورد مشکلات آپارتمان نشینی

مازندشورا: شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه شهراه به صورت آنلاین و غیرحضوری در خصوص مشکلات آپارتمان نشینی از مشاوره حقوقی کارشناسان وزارت راه و شهرسازی استفاده نمایند.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی تهران، سامانه خدمات شهروندی وزارت (شهراه) به آدرس shahrah.mrud.ir درگاه ارائه تمامی خدمات شهروندی وزارت راه و شهرسازی است. هدف از راه‌اندازی سامانه شهراه ایجاد یک درگاه واحد برای ارتباط شهروندان با وزارت راه و شهرسازی و دریافت خدمات می‌باشد که در نهایت این امر منجر به مشارکت بیشتر شهروندان در اداره امور این وزارتخانه خواهد شد و در بلندمدت سطح ارائه خدمت به شهروندان را ارتقا خواهد بخشید، منجر به شفافیت بیشتر خواهد شد و به مبارزه مؤثر و پایدار با فساد کمک خواهد کرد.

جدیدترین خدمتی که از امروز به صورت کاملاً الکترونیکی و آنلاین در سامانه شهراه پیاده‌سازی شده ارائه مشاوره حقوقی در خصوص مشکلات آپارتمان نشینی است. از طریق این خدمت هر شهروند می‌تواند سؤالات حقوقی خود را در خصوص مشکلات و منازعات مربوط به مسائل آپارتمان نشینی با کارشناسان دفتر حقوقی وزارت راه و شهرسازی در میان بگذارد و از مشاوره این کارشناسان استفاده نماید.

برخی از موضوعات مشاوره حقوقی شامل موارد زیر است:

- رفع ابهام مواد قانونی تملک آپارتمان‌ها

- نحوه انتخاب هیئت‌مدیره

- نحوه ثبت و آثار حقوقی صورتجلسه مجمع عمومی ساختمان

- نحوه مدیریت امور ساختمان

- نحوه پرداخت هزینه‌های ساختمان


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حقوقی - وزارت - مشاوره - ارائه - شهرسازی - خدمات - شهراه - ساختمان - مشکلات - شهروندان - آپارتمان - نشینی - بیشتر - کارشناسان - اداره - عمومی - شهروندی - سامانه -

نظر شما در مورد : ارائه مشاوره حقوقی در مورد مشکلات آپارتمان نشینی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها