مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28306 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1396 -ساعت : 13:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن

واکنش معاون شهردار به سخنان جدیدی

مازندشورا: شهردارآنلاین: ناصر امانی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: جدیدی هنوز شرایط استیضاح شهردار را نمی‌داند.

مازندشورا:ناصر امانی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در سیصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با اشاره به تذکرات اعضای شورا اظهار داشت: خط ۸ مترو تهران یکی از ایمن‌ترین خطوط مترو است که تمام طول مسیر با فنس و نیوجرسی پوشانده شده است.

وی با بیان اینکه در برخی مواقع فاصله خطوط ریل با جاده بسیار نزدیک است، افزود: برای برطرف کردن این‌ مشکل طرحی را به شورای ایمنی وزارت راه پیشنهاد داده‌ایم و منتظر هستیم تا در این خصوص جلسه ای برگزار شود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: نیوجرسی‌هایی در مسیر این خط گذاشته شده، به همین منظور هم می‌گویم که این خط از نظر ایمنی مشکلی ندارد.

امانی با اشاره به اظهارات جدیدی مبنی بر پیشنهاد استیضاح شهردار تهران، گفت: آقای جدیدی از شما که مدت ۴ سال است که معاون نظارت شورا هستید، توقع نداشتم اینگونه سخن بگویید.

وی ادامه داد: شما به گونه ای صحبت می کنید که انگار از قانون استیضاح شهردار و مراحل آن خبر ندارید.

معاون شهردار تهران اضافه کرد: برای استیضاح شهردار ابتدا باید تذکر داده شود و اگر قانع نشدید، از شهردار سوال شود و سپس با کسب دوسوم امضای اعضا نسبت به استیضاح شهردار اقدام شود.

امانی خطاب به جدیدی گفت: ای کاش قبل از مطرح کردن چینین موضوعاتی با من مشورت می‌کردید که روال استیضاح شهردار را به شما توضیح دهم.

وی با تاکید بر اینکه بارها در خصوص زمین بیمارستان امام رضا (ع) توضیح داده ایم، افزود: زمین این‌ بیمارستان کاربری بهداشتی و درمانی داشته و قبل از آن که بیمارستان پرفسور سمیعی ساخته شود، قرار بود که بیمارستان مبارزه با سرطان در آن ساخته شود.

معاون شهردار تهران ادامه داد: اعلام می کنم که هر موسسه‌ای که بخواهد بیمارستان بسازد، می‌تواند از زمین‌های شهرداری که کاربری بهداشتی و درمانی دارند، استفاده کنند.

امانی با بیان‌اینکه هیچ کار خلاف قانونی در خصوص این زمین صورت نگرفته است، تاکید کرد: در حالی سخن از خلاف بودن می‌زنید که خود شورا هر ساله برای این بیمارستان بودجه در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه سازمان بازرسی کل کشور ۲ بار از صفر تا صد پرونده این بیمارستان و سوابق آن را بررسی کرده است، تصریح کرد: سازمان بازرسی هیچ ایرادی از این بیمارستان نگرفته، به همین منظور درخواست دارم مراعات انصاف را داشته باشید تا آخرین روزهای شورا تلخ نشود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهردار - بیمارستان - تهران - معاون - استیضاح - امانی - جدیدی - اینکه - شورای - ادامه - کاربری - ساخته - بازرسی - نگرفته - تاکید - درمانی - بهداشتی - پیشنهاد - برگزار - شهرداری - اشاره - افزود - منظور - ایمنی - توضیح -

نظر شما در مورد : واکنش معاون شهردار به سخنان جدیدی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها