مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28307 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1396 -ساعت : 14:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمادگی عملیاتی رمز موفقیت راهداری در بحران‌های طبیعی است

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان:

آمادگی عملیاتی رمز موفقیت راهداری در بحران‌های طبیعی است

مازندشورا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گلستان رمز موفقیت راهداران را در هنگام بروز بحران‌های طبیعی، آمادگی عملیاتی تجهیزات و نیروها بیان کرد و گفت: در هنگام وقوع بحران جابه‌جایی ماشین‌آلات و نیروها بسیار سخت است و بنابراین در این زمان طلایی، آمادگی و بهنگام اقدام کردن و کمک دادن به همدیگر بسیار مهم است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گلستان، مهدی میقانی در جلسه شورای راهداری با حضور روسای ادارات ستادی و شهرستانی اداره کل افزود: در صحنه بودن و فرماندهی در میدان هم مسئله بسیار مهم دیگری در این مواقع است که می‌تواند جلوی بسیاری از خسارت‌های مادی و معنوی را بگیرد.

وی با اشاره به بارش‌های تابستانی چند روز اخیر و وقوع سیلاب به‌ویژه در شهرستان آزادشهر اظهار کرد: در حالی که هر شهرستان موظف به انجام وظایف خود بخصوص در هنگام بحران است اما باید به شهرستان آزادشهر نگاه ویژه داشت چون این شهر به دلیل وجود محور ترانزیتی و بین‌المللی آزادشهر- خوش ییلاق دارای شرایطی خاص است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان در بخش دیگری از سخنانش بر اجرای به‌موقع دستورات و احکام قضایی صادره بخصوص درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم جاده‌ها تأکید کرد و گفت: اجرای به‌موقع این احکام از خسارات جبران‌ناپذیر جلوگیری می‌کند.

دستورالعمل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور مبنی بر تشکیل کمیته نظارت بر حفظ و حریم راه‌ها در استان‌ها و مسائل مربوط به فعالیت‌های عمرانی اداره کل در شهرستان‌ها از مباحثی بود که در ادامه جلسه به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راهداری - جاده‌ای - حمل‌ونقل - شهرستان - اداره - گلستان - به‌موقع - اجرای - احکام - دیگری - مدیرکل - بخصوص - آزادشهر -

مطالب مرتبط با : آمادگی عملیاتی رمز موفقیت راهداری در بحران‌های طبیعی است
نظر شما در مورد : آمادگی عملیاتی رمز موفقیت راهداری در بحران‌های طبیعی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها