مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28378 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 مرداد 1396 -ساعت : 15:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طرح پیشنهادات در معاونت فنی و عمرانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: طی یک سال گذشته، بیش از 200 پیشنهاد مختلف در نظام پیشنهادات معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران طرح و بررسی شده است.

مازندشورا:مهدی شریفیان مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و توسعه شهری، ضمن اعلام خبر فوق افزود: از زمان تشکیل نظام پیشنهادات معاونت فنی و عمرانی، بیش از 200 پیشنهاد مختلف در جهت بهبود فرآیندها و روش ها مطرح و توسط مدیران اجرایی تشکیلات فوق مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار گرفته است.

وی با اشاره به نشست اخیر کمیته نظام پیشنهادات معاونت فنی و عمرانی که با حضور تنی چند از مدیران و کارشناسان اداره کل برنامه ریزی و بودجه معاونت مالی و اقتصاد شهری و همچنین کمیته عالی نظام پیشنهادات شهرداری تهران برگزار شد، از بازنگری در نحوه امتیاز دهی به پیشنهادات خبر داد و گفت: نحوه ارزیابی پیشنهادات و روش های امتیاز دهی، با تدوین مجموعه ای از ضوابط و معیارهای نوین، استانداردسازی خواهد شد تا فرآیند عملیاتی ساختن پیشنهادات راهگشا بیش از پیش تسهیل شود.

گفتنی است نظام پیشنهادات شهرداری تهران، نظامی مدون برای به کارگیری ایده ها و نقطه نظرات کارکنان در جهت بهبود فعالیت های سازمانی است. در این ساختار، نظرات و پیشنهادات دریافت شده و پس از بررسی و کارشناسی، تصویب یا رد می شوند. در واقع هدف از ایجاد نظام پیشنهادات، به وجود آمدن زمینه ای مناسب برای مشورت و تبادل نظر میان کارمندان و مدیران و در نتیجه ایجاد دغدغه ساماندهی و تحول در تمام افراد شاغل هر مجموعه است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیشنهادات - معاونت - مدیران - عمرانی - امتیاز - مجموعه - نظرات - ایجاد - تهران - ارزیابی - اداره - بهبود - کمیته - شهرداری -

نظر شما در مورد : طرح پیشنهادات در معاونت فنی و عمرانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها