مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2841 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 خرداد 1392 -ساعت : 10:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمان نفوذ و اغتشاش درستادهای انتخاباتی صادرشد!

مازند شورا: شبکه ماهواره‌ای سلطنت‌طلب «اندیشه» طی میان برنامه‌ای با عنوان «انتخابات فرصتی برای اعتراضات» قصد آموزش آشوب و اغتشاش به عوامل خود در ایران و بازسازی سناریوی فتنه88 را دارد و در همین راستا فرمان نفوذ در ستاد کاندیداها را برای بازسازی شبکه اجتماعی صادر کرد.

مازند شورا: بانزدیک‌شدن به انتخابات‌های پیش‌رو شبکه‌های ماهواره‌ای آرام آرام نقاب دموکراسی‌خواهی و بی‌طرفی و ایفای نقش به عنوان یک رسانه‌ی بی‌طرف که تنها وظیفه اطلاع‌رسانی دارد را کنار زده و ماهیت اصلی خود را که ایجاد جنگ روانی و آموزش براندازی به پیاده نظام‌شان در داخل کشور است را رو می‌نمایند. که شبکه اندیشه که توسط سلطنت‌طلبان اداره ‌می‌شود نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این شبکه در راستای به انجام رساندن هدف نافرجامش از چندی پیش میان برنامه‌ای با عنوان «انتخابات فرصتی برای اعتراضات» را روی شبکه ماهواره‌ای خود پخش می‌نماید. دراین میان برنامه با ارائه راهکارهایی از مخاطبان داخل به ویژه جوانان می‌خواهد تا با نفوذ در ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات «یازدهمین دوره ریاست جمهوری» و چهارمین انتخابات «شوراهای اسلامی شهر و روستا» زمینه را جهت بروز نافرمانی مدنی و اغتشاش فراهم آورند.

این برنامه که توسط «امیر.ف» یکی از پادوهای دون‌پایه‌ی ربع پهلوی اجرا می‌شود به صورت علنی اعلام می‌دارد که ما برای ارائه راهکار جهت بی‌ثبات‌سازی سیاسی کشور در انتخابات آتی ایران این برنامه را تهیه کرده‌ایم. صحبت‌های وی که نماینده این شبکه برانداز است، چند خط کلی را دنبال می‌نماید که به شرح ذیل است:

از پیشنهادات این شبکه نفوذ به صورت داوطلبانه در ستاد کاندیداهای انتخابات است و در مرحله‌ی بعد دسترسی به تراکت‌های تبلیغاتی و جای‌دادن تراکت‌ها با محتوای القاء تشنج وآشوب در لابه‌لای تراکت‌های کاندیداها جهت ارائه به مردم شریف ایران به منظور ایجاد بحران و اغتشاش است. از دیگر راهکار‌هایی که این شبکه به عوامل خود ارائه می‌کند استفاده از ظرفیت ستادهای کاندیداها برای بازسازی شبکه‌های ازبین رفته‌ی جریان فتنه برای بهر‌برداری در آینده است.

بر پایه این خبر وی همچنین از مخاطبان خود خواست تا تمامی مواردی را که این شبکه آموزش می‌دهد، به دیگران منتقل کنند. این اقدام در راستای متشنج کردن فضای جامعه توسط رسانه مذکور آموزش داده می‌شود.

خاطرنشان می‌شود که نفوذ عوامل دشمن به ستادهای تبلیغاتی کاندیداها یکی از روش‌های معمول معاندین نظام است که از آن طریق بتوانند گفتمان خود را در برنامه‌ها و اهداف کاندیداها بگنجانند. همچنانی که دشمنان از این روش در سال88 برای تاثیرگذاری و هدایت سران‌ فتنه استفاده نمودند.

لازم به ذکر است که کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با هوشیاری بیشتر از نفوذ عوامل دشمن در ستادهای خود جلوگیری کرده تا دیگر شاهد حوادثی همچون فتنه88 نباشیم./ دیده‌بان


 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، فتنه ، اغت - -

نظر شما در مورد : فرمان نفوذ و اغتشاش درستادهای انتخاباتی صادرشد!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها