مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28435 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 مرداد 1396 -ساعت : 16:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کار شوراهای پنجم شهرها و روستاهای کشور همچون سنوات قبل شهریورماه آغاز می شود/مرداد1400 زمان آغاز به کار شورای ششم

کار شوراهای پنجم شهرها و روستاهای کشور همچون سنوات قبل شهریورماه آغاز می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: گروه مجلس و شورا: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه شورای پنجم شهرها و روستاهای سراسر کشور شهریورماه آغاز به کار می کنند، گفت: مجلس با دولت رایزنی کرده است تا شوراهای چهارم شهریورماه سکان مدیریت شهری شهرها و روستاها را به اعضای شورای بعد تحویل دهند. این در حالی است که طبق قانون زمان جابه جایی شورای پنجم با ششم ۱۴ مردادماه سال 1400خواهد بود.

مازندشورا:حسین مقصودی در گفت و گو با شهرنوشت با بیان اینکه در پی بالا گرفتن اختلاف درخصوص زمان آغاز به کار شورای پنجم، مجلس با دولت رایزنی هایی انجام داده تا شورای چهارم عطف به قانون قبلی شوراها شهریور96 به کار خود پایان دهد، تصریح کرد: این تصمیم با هدف پایان دادن به بلاتکلیفی شوراها از سوی مجلس اتخاذ شده است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس دهم ادامه داد: دولت در نظر داشت همزمان با برگزاری ایام تحلیف و تنفیذ دولت دوازدهم، جابه جایی شورای پنجم نیز انجام شود، اما مجلس شورای اسلامی در نظر دارد و تاکید کرده که جابه جایی در دوره پنجم مطابق قانون قبلی یعنی در شهریورماه انجام شود.

مقصودی متذکر شد: از آنجائی که این قانون به تازگی مصوب شده و شوراهای پنجم سراسر کشور هنوز از آمادگی لازم برای آغاز به کار برخوردار نیستند، مجلس شورای اسلامی تاکید کرده است که زمان آغاز به کار شورای پنجم طبق روال گذشته یعنی شهریورماه مدنظر قرار بگیرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - شهریورماه - شوراهای - قانون - شورای پنجم - پایان - اسلامی - تاکید - شوراها - مقصودی - روستاهای - همچون - سنوات - شهرها -

نظر شما در مورد : کار شوراهای پنجم شهرها و روستاهای کشور همچون سنوات قبل شهریورماه آغاز می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها