مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28494 -تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1396 -ساعت : 08:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 12 تهران از شناسایی 993 نقطه نا ایمن در بازار تهران خبر داد.

مازندشورا:عابد ملکی با اشاره به اینکه کمیته تخصصی ایمنی برای بازار تهران تشکیل شده است، گفت: در این کمیته تخصصی معاون دادستان تهران، شهردار و قائم مقام منطقه ۱۲، نمایندگان سازمان‌های آتش نشانی و مدیریت بحران، اوقاف، میراث فرهنگی، اتاق اصناف و مدیران شرکتهای خدمت رسان شامل آب و برق و...  حضور دارند.

وی با بیان اینکه این کمیته به منظور دستیابی به راهکارهای افزایش ایمنی در بازار بزرگ تهران تشکیل شده است، تصریح کرد: سازمان آتش نشانی در بازدیدهای مختلف، موارد متعدد عدم ایمنی در بازار همچون وجود کابل‌های غیر مجاز برق ، انشعابات غیر مجاز آب و ضرورت تکمیل شبکه فاضلاب در بازار را احصاء کرد و همچنین در بررسی‌ها ضرورت‌هایی همچون جمع آوری و رفع سد معبر در ورودی سراها و دالان ها با توجه به بحث میراثی بازار مورد تاکید قرار گرفت.

شهردار منطقه 12 با بیان اینکه طی جلسات مختلف ۹۹۳ نقطه ناایمن  در بازار تهران شناسایی شد، گفت: در بازار تهران تعداد ۴۰ پلاک، سرا و دالان در اولویت شماره یک خطر قرار گرفته‌اند که علاوه بر آموزش به مالکان و کسبه آن، کلیه اقدامات لازم در خصوص تشکیل پرونده قضایی آنها هم صورت گرفت تا در صورت عدم رعایت موارد ایمنی نسبت به پلمب اقدام شود.

وی با بیان اینکه معاون دادستان تهران از روند ایمن سازی و اقدامات صورت گرفته در ۱۰ سرا بازدید و در جریان روند اقدامات در دست اجرا از سوی منطقه قرار گرفت ادامه داد: معاون دادستان تهران همچنین از پاساژ طلا و جواهر «حکیم هاشمی» که حکم پلمب آن توسط شهرداری صادر شده بازدید کردند و قرار شد ظرف هفته جاری اقدام قضایی آن صورت گیرد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازار - تهران - اینکه - ایمنی - دادستان - معاون - اقدامات - منطقه - کمیته - تشکیل - دالان - قضایی - بازدید - اقدام - همچنین - همچون - شهردار - تخصصی - نشانی - مختلف - موارد -

نظر شما در مورد : شناسایی٩٩٣ نقطه نا ایمن در بازار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها