مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2852 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 خرداد 1392 -ساعت : 12:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

23 صندوق اخذ رای در بخش مرکزی بابلسر پیش‌بینی شده است

مازند شورا: بخشدار مرکزی شهرستان بابلسر گفت: در زمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، 23 صندوق اخذ رای در بخش مرکزی بابلسر فعال می‌شود.

مازند شورا: مسیب میررمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر با اشاره به فرا رسیدن انتخابات شورا و ریاست جمهوری اظهار داشت: همه سازمان‌ها، نهادها و مسئولان در کنار مردم در قبال اجرای درست انتخابات مسئول بوده و باید تمام توان خود را در این مهم به کار گیرند.

وی با بیان اینکه بخش مرکزی شهرستان بابلسر شامل 12 روستا است، گفت: در این 12 روستا بیش از 100 نفر برای انتخابات شورا ثبت‌نام کردند که اغلب آنها تحصیلات دانشگاهی دارند.

عضو شورای اداری شهرستان بابلسر اضافه کرد: در این 12 روستا 23 صندوق اخذ رای فعال می‌شود.

میررمضانی در ادامه با اشاره به اینکه ملاک انتخاب رای مردم است، خاطرنشان کرد: مجریان انتخابات اعم از اعضای اجرایی و نظارت به عنوان امین مردم باید در حفظ و نگهداری آرای مردم کوشا باشند و کسی را که به عنوان نماینده اصلح انتخاب کردند در آرای آنها دخل تصرف و خیانت نکنند.

بخشدار مرکزی همچنین به نقش رسانه‌ها اشاره و تصریح کرد: رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی در همه ابعاد انتخابات بر عهده دارند.

میررمضانی با بیان اینکه دشمن برای انتخابات توطئه‌های متعدد با هزینه‌های گزاف پیش‌بینی کرده است، افزود: در این باره رسانه‌ها باید با ایجاد شور و نشاط برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه رسانه‌ها باید با رعایت اعتدال و انصاف، اطلاع‌رسانی کنند، گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در رساندن آگاهی به جامعه دارند بنابراین بهتر است تمام واقعیت‌ها را منصفانه و به دور از قضاوت شخصی به مردم اطلاع رسانی کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ،باب - -

نظر شما در مورد : 23 صندوق اخذ رای در بخش مرکزی بابلسر پیش‌بینی شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها