مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28543 -تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1396 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دوره های جدید آموزش گل و گیاه در منطقه ۱۱

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ از آغاز دوره های جدید تئوری و عملی گل و گیاه در مراکز تحقیقات ،آموزش و مشاوره فضای سبز خبر داد.

مازندشورا:کورش خرد با اشاره به این که تمامی کلاس ها با توجه به درخواست شهروندان برنامه ریزی شده است؛ گفت: سر فصل های این کلاس‌ها از تنوع بالایی برخوردار است و برای پوشش دهی بهتر؛ در تمامی مراکز از جمله بوستان‌های رازی، قبله و گلخانه آموزشی برگزار می شود تا علاقمندان با توجه به دسترسی خود در این کلاس‌ها شرکت کنند.

وی هدف از برگزاری کلاس‌های آموزشی را افزایش آگاهی شهروندان در رابطه با گیاهان آپارتمانی، گیاهان پرکاربرد در فضای سبز، گیاهان دارویی و ... عنوان کرد و ادامه داد: در کلاس آموزش سبزیکاری نحوه آماده سازی زمین برای کاشت انواع سبزی های برگی و همچنین نحوه کاشت سبزی های مناسب برای این فصل مانند ریحان، تره، شوید، شاهی و....به صورت عملی آموزش داده می شود. همچنین در کلاس هرس سبز پیرامون هرس در فصل تابستان و اصول هرس اطلاعات ارائه و در کلاس گیاهان آپارتمانی هم در رابطه با شناخت نیازهای گیاهان و نحوه نگهداری از آنها در محیط های آپارتمانی و منازل؛ آموزش عملی به علاقمندان ارائه خواهد شد.
براساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱؛علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی گل و گیاه می توانند با شماره ۵۵۴۲۷۴۹۴ مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۱۱تماس بگیرند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - گیاهان - آپارتمانی - منطقه - آموزشی - اطلاعات - ارائه - همچنین - علاقمندان - تمامی - شهروندان - کلاس‌ها - رابطه -

نظر شما در مورد : دوره های جدید آموزش گل و گیاه در منطقه ۱۱

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها