مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2858 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 خرداد 1392 -ساعت : 17:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعلام لیست کاندیداهای خدمتگزاران در مرکز 25 استان کشور

مازند شورا: 917 نفر از نامزدهای مورد حمایت تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت در مراکز 25 استان کشور معرفی شدند.

گزارش مازند شورا به نقل از مهر، پرویز سروری رییس ستاد خدمتگزاران  آبادانی و پیشترفت با اشاره به فعالیت های مستمر ستاد های استان خدمتگزاران گفت : با توجه به زمان باقی مانده به برگزاری انتخابات دوره چهارم شوراها در سراسر کشور لیست های نهایی خدمتگزاران با اسامی 917 نفر از کاندیداهای که با معیار های ستاد خدمتگزاران همخوانی داشته اند از سوی مرکز استانی استخراج شده است.
 
وی افزود: بر اساس اعلام معاونت ستاد خدمتگزاران در مراکز استان آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و خوزستان بر اساس ظرفیت های اعلام شده کاندیداها معرفی شده اند و در شهر اردبیل19 نفر و همچنین در 6 استان سیستان و بلوچستان، قزوین کرمان، گیلان، مرکزی، همدان و زنجان نیز لیست ها 15 نفره بسته شده است.
 
وی افزود : در سایر مراکز استانی نیز براساس تعداد اعضای شوراها لیست کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آماده شده است .
 
رئیس ستاد خدمتگزاران تاکید کرد : در صدد هستیم ظرف 24 ساعت آینده لیست اسامی مورد نظر خدمتگزاران را که از لیست های کاندیداها ثبت نام شده و در کمیته های تخصصی استانی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است بروی سایت خدمتگزاران به آدرس  khedmatgozaraan.com قرار گیرد.
 
وی گفت لیست های کاندیداها شوراها در شهر و شهرستان ها نیز آماده شده است که در این شهرهای مورد نظر اعلام خواهد شد.
 
سروری گفت : استخراج اسامی بر اساس صلاحیت های ارزشی و مکتبی و سبد نیاز های شهری ، تخصص افراد ، کار آمدی و مقبولیت بوده  است.
 
وی همچنین گفت: در صدد هستیم در آینده نزدیک لیست کاندیداهای شوراهای دوره چهارم خدمتگزاران شهر تهران را نیز زودتر اعلام کنیم .
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ، لی - -

نظر شما در مورد : اعلام لیست کاندیداهای خدمتگزاران در مرکز 25 استان کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها