مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2861 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 خرداد 1392 -ساعت : 15:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اطلاعیه شماره 6 هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور

مازند شورا: متن اطلاعیه شماره 6 هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور به شرح زیر است:

مازند شورا: «شوراهای‌ شهر و شهرداران‌ سراسر کشور باید امانتدار رأی‌، اعتماد، محیط زندگی‌ و اخلاق‌ و فرهنگ‌ مردم‌ باشند». حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی

 

بسم‌الله الرحمان الرحیم

به اطلاع داوطلبان چهارمین دوره انتخابت شوراهای اسلامی کشور می‌رساند با توجه به نزدیک شدن به ایام تبلغیات نامزدهای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی کشور و به منظور تسریع در روند رسیدگی به شکایت مطروحه؛ حداکثر تا ساعت 20 روز سه‌شنبه هفتم خرداد ماه فرصت ارایه شکایت وجود دارد.

داوطلبان عضویت در شوراهای روستایی برای اعلام اعتراض خود می‌بایست به هیات عالی نظارت در استان مراجعه کنند و داوطلبان عضویت در شوراهای شهر لازم است اعتراض خود را به هیات مرکزی نظارت تسلیم کنند.

لازم به ذکر است که برای اعلام اعتراض داوطلبان عضویت در شوراهای شهر نیازی به حضور در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نیست و داوطلبان عزیز می‌توانند اعتراض‌نامه خود را به شماره 88948379- 021 نمابر کنند و با شماره تلفن 88948378- 021 با این هیات در تماس باشند.

همچنین عموم مردم شریف ایران اسلامی می‌توانند از طریق وب‌گاه این هیات به آدرس  www.eshora.parliran.ir  نظرات و شکایات خود را مطرح کنند./ واحد مرکزی خبرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اتنخابات، شوراها ،هی - -

مطالب مرتبط با : اطلاعیه شماره 6 هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور
نظر شما در مورد : اطلاعیه شماره 6 هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها