مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28610 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 11:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گزینه های نهایی کیاسر در مسابقه ی فینال

گزینه های نهایی کیاسر در مسابقه ی فینال

اختصاصی مازندشورا: نخبگان کیاسر با این موضوع که شهردار کیاسر، کیاسری نباشد مشکلی ندارند و تخصص، داشتن برنامه را از ویژگی های شهردار مناسب می دانند

اختصاصی مازندشورا: کیاسر شهرِ کوچکی در جنوب شهرستان ساری است. این شهر را سرشار از پتانسیل ها و معضلات است. میانگین سنی ساکنین شهر هر سال بیش تر می شود و مهاجرت باعث شده است که هر سال از جمعیت کیاسر کاسته شود. مسافران به ندرت وارد شهر می شوند و در اکثر مواقع از تامین خواسته هایشان ناکام می مانند. بسیاری از گردشگرانی که از جاده ی ساری-سمنان عبور می کنند تابلوی ورودی شهر را نمی دانند. ساختاری تحت عنوان شهرسازی در شهر دیده نمی شود. این شهر فاقد بیمارستان مجهز، مهمانسرایی استاندارد و سینماست وهمچنین زباله ی ساری برای محیط زیست و تامین آب شرب منطقه مشکلات زیادی را به وجود آورده است. در کنار این معضلات، شهر پر از پتانسیل هایی است که می توان با مدیریت کارآمد کیاسر را به سمت پیشرفت و توسعه سوق داد. کشاورزی و گردشگری می تواند سرمایه گذاران را به شهر بکشاند.

کیاسر همواره سیاستمدارانی را در به استان و کشور معرفی کرده است، به همین دلیل می توان از قدرت چانه زنی آنها نهایت بهره را برد. آنها دغدغه ی شهر خود را دارند. نخبگان کیاسر با این موضوع که شهردار کیاسر، کیاسری نباشد مشکلی ندارند و تخصص، داشتن برنامه را از ویژگی های شهردار مناسب می دانند. در روزهای آتی شاهد تشکیل رسمی شورای پنجم کیاسر خواهیم بود. آنجا که رضایی کلانتری، ابراهیمی، موسوی، یوسفی و سعیدی باید در جلسات ابتدایی باید شهردار را انتخاب نمایند.

مازندشورا در گزارشی به معرفی گزینه های شهرداری کیاسر پرداخته است. در چند روز آینده قرار است به رونمایی از گزینه های نهایی شهرداری این شهر بپردازد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گزینه های نهایی کیاس -

نظرات کاربران در مورد : گزینه های نهایی کیاسر در مسابقه ی فینال
  • بابكپاسخ2یکشنبه 22 مرداد 1396

    کی گفت نخبگان با شهردار غیر کياسري مشکل ندارند ، مردم هرچه مشکل دارند با شهردار غیر کياسري است.

نظر شما در مورد : گزینه های نهایی کیاسر در مسابقه ی فینال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها