مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2862 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 خرداد 1392 -ساعت : 15:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شرایط وام 50 میلیون تومانی مسکن

مازند شورا: رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان گفت: وام 50 میلیون تومانی ساخت مسکن به نام مالک است و مالکان می‌توانند خانه خود را به صورت مشارکتی بسازند.

مازند شورا: رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان گفت: وام 50 میلیون تومانی ساخت مسکن به نام مالک است و مالکان می‌توانند خانه خود را به صورت مشارکتی بسازند.

ایرج رهبر گفت: با اواخر هفته پیش مصوبه شورای عالی مسکن مبنی بر افزایش وام ساخت به 50 میلیون تومان اعلام شده است. وی افزود: این کار کمک می کند دهک‌های نسبتا توانمند نیز از تسهیلات مسکن بهره‌ ببرند.

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان گفت: پیشنهاد تسهیلات 50 تا 100 میلیون تومانی در بخش مسکن را داده بودیم که ساخت مسکن به 50 میلیون تومان مصوب شد. ایرج رهبر ، افزایش مبلغ وام ساخت مسکن را به نفع مالکان دانست و افزود : برای مشارکت در ارائه این وام در حال توافق با بانک‌های دولتی هستیم.

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان درباره بازپرداخت وام ساخت مسکن هم گفت: پس از پایان زمان مشارکت یا همان دوره ساخت که حدود یک تا دو سال است، 40 میلیون تومان از 50 میلیون تومان با سود دوران مشارکت می‌تواند به خریدار منتقل شود.

وی تصریح کرد : پرداخت وام 50 میلیون تومانی بانک مسکن برای ساخت است که به تقویت طرف عرضه منجر می شود و چون پس از تولید به خریداران منتقل می شود ارزش افزوده زیادی از لحاظ افزایش عرضه در بازار مسکن کشور خواهد داشت. ایرج رهبر افزود: قیمت مسکن متناسب با شرایط روز اقتصادی محاسبه خواهد شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسکن، عمران شهری، شه - -

مطالب مرتبط با : شرایط وام 50 میلیون تومانی مسکن
نظر شما در مورد : شرایط وام 50 میلیون تومانی مسکن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها