مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28622 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 17:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پزشک خیر بابلی با ساخت 10 واحد مسکونی به کمک زوج های جوان شتافت

پزشک خیر بابلی با ساخت 10 واحد مسکونی به کمک زوج های جوان شتافت

مازندشورا: ساری - ایرنا- پزشک نیک اندیش بابلی با سرمایه گذاری 20 میلیارد ریال و ساخت 10 واحد مسکونی به کمک زوج های کم درآمد شتافت.

مازندشورا: دکتر عزت الله پورعبدالله فوق تخصص چشم پزشکی روز یکشنبه درحاشیه بهره برداری از این طرح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این مجتمع 10 واحدی با مساحت یک هزار و 200 متر مربع و برای هر واحد 80 الی 90 متر مربع در ظرف مدت 2 سال ساخته شده است.
وی افزود: این واحدها به صورت رایگان مدت 2 سال در اختیار زوج های جوانی که قادر به اجاره کردن یک واحد مسکونی نمی باشند داده می شود.
وی بیان داشت: بعد از 2 سال این واحدها از آنان پس گرفته می شود و در اختیار دیگر زوج های کم درآمد قرار خواهد گرفت.
وی افزود: برای احداث این مجتمع مسکونی همسر فرهنگی ام ربابه چاووشی بسیار کمک کار بوده که این کار خیرخواهانه را به سرانجام رسانده ایم.
پورعبدالله که اقدامات خیرخواهانه دیگری اعم از کمک های مالی به خانواده های بی بضاعت و نیز در بخش راه و اماکن مذهبی داشته ابراز امیدواری کرد که خیرین در این بخش ورود یابند تا کمکی به جوانان شود.
فرماندار بابل نیز گفت: بابل شهر خیرین است و اقدامات بسیار ارزشمندی در این شهر صورت گرفته است.
محمد تقی عباسپور افزود: اینکه خیرین در بخش مسکن سازی ورود یابند اقدام جدیدی است که امیدواریم این کار گسترش یابد تا خیرین به همراه دولت بتوانند مشکل اشتغال و مسکن جوانان را مرتفع کنند.
خبرنگار: فریبرز سیفی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1899/7343


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خیرین - مسکونی - افزود - خیرخواهانه - یابند - اقدامات - جوانان - بسیار - اختیار - پورعبدالله - خبرنگار - مجتمع - واحدها - گرفته -

نظر شما در مورد : پزشک خیر بابلی با ساخت 10 واحد مسکونی به کمک زوج های جوان شتافت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها