مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28624 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 17:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخی از وزرای پیشنهادی رای بالائی از مجلس می گیرند

نماینده مردم نوشهر در مجلس :

برخی از وزرای پیشنهادی رای بالائی از مجلس می گیرند

مازندشورا: نوشهر- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت : برخی از وزرای پیشنهادی دولت مانند بهداشت و درمان ، امور خارجه ، نفت و راه و شهرسازی به نظرم از اقبال عمومی بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخوردار بوده و رای بالائی دریافت می کنند.

مازندشورا: قاسم احمدی لاشکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، وی از برخی وزرا به عنوان نقطه قوت دولت دوازدهم یاد کرد و افزود : به عنوان نمونه امروز با عدم حضور دکتر هاشمی در وزارت بهداشت ، طرح تحول نظام سلامت با شکست مواجه خواهد شد.
وی عملکرد دولت یازدهم را بسیار خوب توصیف کرد و گفت : فعالیت هایی که در حوزه گازرسانی ، راهها و بعد دیپلماسی در دولت یازدهم انجام گرفته در حد بوده که کمتر در دوره های گذشته دیده شده و بنا بر این ابقای وزرائی مانند وزیر نفت ، راه و شهرسازی و امورخارجه برای دولت دوازدهم بسیار حیاتی است .
نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت همچنین از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان وزارتخانه ای حساس و مهم یاد کرد و افزود : امروز شرایط به گونه ای است اگر یک کنسرت در کشور اجرا شود داستان درست می شود ، بنا بر این وزیری که برای این وزراتخانه پیشنهاد می شود باید دقت نظر بیشتری روی آن صورت گیرد.
وی ادامه داد : البته هنوز برنامه و کارنامه کاری وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد مطالعه و بررسی قرار نگرفته است .
این نماینده مجلس همچنین عملکرد برخی از وزرای دولت یازدهم را ضعیف ارزیابی کرد و گفت : بهتر بود برای این دسته از وزارتخانه ها مانند صنعت و معدن و کشاورزی افراد با تجربه تر با کارائی بیشتر معرفی می شدند.
نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در عین حال بررسی برنامه وزرا ، دفاع رئیس جمهوری از آنان در صحن مجلس و توضیح برنامه های پیشنهادی توسط خود وزرا و قانع کردن نمایندگان را در رای آوری کابینه بسیار اثرگذار توصیف کرد.
احمدی لاشکی گفت : حل مشکلات اقتصادی و اشتغال از انتطارات مجلس شورای اسلامی ازکابینه جدید است و لازم است وزرای پیشنهادی در این زمینه برنامه شفاف و عملی ارائه دهند .
خبرنگار : مهراب زکی پور کینجی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/1602/8087/1654


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیشنهادی - نماینده - برنامه - بسیار - اسلامی - عنوان - یازدهم - نوشهر - وزرای - همچنین - کلاردشت - فرهنگ - ارشاد - وزارتخانه - چالوس - بررسی - شهرستان - امروز - افزود - دوازدهم - عملکرد - لاشکی - مانند - توصیف - احمدی - خبرنگار -

نظر شما در مورد : برخی از وزرای پیشنهادی رای بالائی از مجلس می گیرند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها