مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28635 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 13:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک ساری:

۲۱ درصد دانش آموزان ساروی در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند

مازندشورا: ساری- رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک ساری گفت: در ناحیه ساری، به تنهایی، ۳۱.۶ درصد از دانش‌آموزان، در مدارس غیردولتی در حال تحصیل هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حامد دیانی، ظهر یکشنبه، در جلسه شورای ادارای شهرستان ساری با بیان اینکه آموزش پرورش ناحیه یک ساری در نگاه استانی پیشانی آموزش و پرورش مازندران است، افزود: از این رو از حیث برنامه‌ها، طرح‌ها و بازدیدهای سازمانی، استانی و ملی همیشه مورد توجه است.

دیانی تعداد کلاس‌های درس ناحیه یک را ۶۷۰ کلاس، تعداد پرسنل‌ها را حدود سه هزار پرسنل مشغول به کار و چهار هزار پرسنل بازنشته برشمرد و افزود: در قسمت شرقی مرکز استان، در حوزه اداری، ۹۲ پرسنل مشغول به کار  هستند.

وی با بیان اینکه درخشش‌های قابل توجهی تاکنون در آموزش و پرورش ناحیه یک ساری وجود داشته است، گفت: در مقاطع مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی پرچم ناحیه یک ساری پرافتخار برافراشته است که همه اینها حاصل تلاش همکاران خدوم، تلاشگر و کم توقع است.

رئیس آموزش پرورش ناحیه یک ساری با توجه به فرموده رهبری، آموزش و پرورش فراگیرترین نهاد برشمرد و خاطرنشان شد: همه افراد جامعه به‌نوعی درگیر و مرتبط با آموزش و پرورش هستند.

دیانی از جمله افتخاراتی که در آموزش و پرورش این ناحیه در سال‌های اخیر در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاد به معرفی و انتخاب مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ساری در سال گذشته به‌عنوان برنامه محورترین مدیریت ۳۲ گانه شهرستان، کسب رتبه دوازدهم کشوری و رتبه یک خطه شمال در رشته ریاضی، کسب تندیس بهترین فعالیت فرهنگی در ۳۲ شهر و منطقه استان در طی دو سال متوالی برشمرد.

وی ادامه داد: در حوزه سواد آموزی نیز در ۲ سال اخیر، قریب به یک هزار ۵۰۰ نفر تحت پوشش سوادآموزی در دوره‌های مختلف قرار گرفتند.

دیانی از جمله فرصت‌های موجود در آموزش و پرورش ناحیه یک ساری را وجود استعدادهای بسیار خوب از گذشته تا کنون، وجود نیروهای کاردان، لایق و باتجربه در عرصه‌های مختلف این ناحیه و درصد بالای مشارکت‌های غیردولتی برشمرد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - ناحیه - پرورش - برشمرد - دیانی - مختلف - پرسنل - استان - مدیریت - گذشته - فرهنگی - افزود - شهرستان - غیردولتی - اینکه - استانی - تعداد - مشغول -

نظر شما در مورد : ۲۱ درصد دانش آموزان ساروی در مدارس غیردولتی تحصیل می کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها