مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28636 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 18:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تبریک معنادارروز خبرنگار از زبان فرماندار ساری

تبریک معنادارروز خبرنگار از زبان فرماندار ساری

مازندشورا: ساری-ایرنا- فرماندارشهرستان ساری مرکز مازندران با تقسیم بندی خبرنگاران به مجیزگو و مستقل این روز را به قشرخبرنگار در مرکز مازندران تبریک گفت.

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا، مجید حسین زادگان روز یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان ساری با گرامیداشت روز خبرنگارافزود : روز خبرنگار را به تمام خبرنگاران آزاده و مستقل که دل در گروی انقلاب و مردم دارند و قلم به مزد و مجیزنویس نیستند تبریک عرض می کنم.
وی اضافه کرد : دستگاه های اجرایی خدمات دولت را به مردم اطلاع رسانی کنند تا مردم در جریان خدمات دولت تدبیر و امید و نظام جمهوری اسلامی قرار گیرند.
فرماندار شهرستان ساری اظهارداشت : اکثر دستگاه های اداری ما در دولت یازدهم با وجود برخی محدودیت های مالی حرکت رو به جلو داشتند و نیاز است تا این خدمات رسانی به مردم نیز بازگو شود.
حسین زادگان تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم را از مهمترین برنامه مدیران دستگاه های اجرایی برشمرد و خواهان رعایت حقوق مردم در ادارات شد.
* ربط ندادن حقوق بانوان به حضورشان در کابینه
فرماندارشهرستان ساری گفت که رسیدگی به حقوق بانوان صرفا با حضور زن در کابینه دولت محقق نخواهد شد.
حسین زادگان اظهارداشت : نباید حضورنداشتن زنان در کابینه دولت دوازدهم در قامت وزیر به عنوان یک ایراد تلقی شود.
وی اضافه کرد : زنان ما مطالبات فرهنگی و اجتماعی زیادی دارند که دولت باید تحقق این مطالبات را در دستور کار خود قرار دهد و این دغدغه نیز در دولت دوازدهم وجود دارد.
* رفع دایمی مشکل قطعی گاز با تکمیل خطوط انتقال دامغان-ساری
فرماندارشهرستان ساری از خط انتقال لوله گاز دامغان- کیاسر- ساری- نکاء به عنوان مهمترین پروژه عمرانی در دولت تدبیر و امید برای مازنی ها اعلام کرد و گفت که با بهره برداری از این پروژه در اواخر دولت یازدهم مشکل قطعی گاز مشترکان این استان در زمستان سرد برای همیشه به تاریخ پیوست.
حسین زادگان افزود : دولت برای اجرای این پروژه حدود هشت هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار هزینه کرد که نشان از توجه دولت تدبیر و امید به مشکلات مردم دارد.
شهرستان ساری 500 هزار نفر جمعیت دارد.
خبرنگار: حسین فلاحتی** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
6982/1899


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زادگان - حسین زادگان - دستگاه - خدمات - کابینه - شهرستان - خبرنگار - پروژه - تدبیر - دوازدهم - بانوان - انتقال - دامغان - مهمترین - مطالبات - عنوان - اظهارداشت - اضافه - دارند - اداری - فرماندار - اجرایی - رسانی - رسیدگی - یازدهم - تبریک - مشکلات -

نظر شما در مورد : تبریک معنادارروز خبرنگار از زبان فرماندار ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها