مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28642 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 14:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی مازندران در ولگاگراد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خواستار شد:

لزوم حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی مازندران در ولگاگراد

مازندشورا: ساری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه ولگاگراد دارای اهمیت کشاورزی، صنعتی و تجاری است خواستار حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی توانمندی های استان در ولگاگراد روسیه شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدپور ظهر یکشنبه در نشست برنامه ریزی نمایشگاه تخصصی توانمندی های ایران در ولگاگراد اظهار داشت: برای انتقال پول در این نمایشگاه مشکلی وجود ندارد و تفاهم ریالی و روبل نیز با تصمیم دولت روسیه انجام می شود.

وی از هیئت تجاری و تولیدی به عنوان نمایندگان فرهنگ ایرانی و اسلامی برشمرد و خواستار حضور پررنگ در نمایشگاه توانمندی های تجاری شد.

موسی قاسم پیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران با بیان اینکه حجم صادرات با واردات روسیه قابل مقایسه نیست گفت: این نشان می دهد که بازار روسیه طالب محصولات مازندران است.

وی خواستار بهره گیری از فرصت تجارت و سرمایه گذاری و بازاریابی در روسیه شد و گفت: مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی نیز در قالب غرفه ای، فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری را در نمایشگاه ولگاگراد تشریح می کند.

 دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز گفت: مازندران در زمینه گل و گیاه، میوه، شیلات، محصولات لبنی و مرغ توانمندی های زیادی دارد و می توانیم برای صادرات این محصولات به روسیه و ولگاگراد برنامه ریزی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: صادرات محصولات ذکرشده را در قبال تهاتر با محصولاتی نیز دانه های روغنی، سویا و روغن انجام دهند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - روسیه - نمایشگاه - محصولات - ولگاگراد - خواستار - توانمندی - صادرات - گذاری - سرمایه - برنامه - پررنگ - تخصصی - تجارت - تجاری -

نظر شما در مورد : لزوم حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی مازندران در ولگاگراد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها