مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28647 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 15:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اولین المپیاد ورزش‌های ساحلی در بابلسر برگزار می شود

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران:

اولین المپیاد ورزش‌های ساحلی در بابلسر برگزار می شود

مازندشورا: بابلسر- مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، از برگزاری اولین المپیاد ورزش‌های ساحلی در ۲۶ و ۲۷ مرداد ماه در شهر بابلسر خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حبیب حسین‌زادگان، بعدازظهر یکشنبه، شهرستان بابلسر را از جمله شهرهایی که به‌طور ویژه برای اوقات فراغت مردم گام‌های موثر و مثبتی انجام داده، برشمرد و افزود: این شهرستان در تمام فصول میزبان مسابقات کشوری ما را که توسط هیئت‌های ورزشی مدیریت می‌شوند عهده دارد و عموما رضایت مخاطبان ما را فراهم کرده و این امر بیانگر حمایت مسئولان محلی در این زمینه بوده است.

وی با بیان اینکه شهر بابلسر بواسطه گذر رودخانه از وسط شهر که به دریا می‌رسد و دارا بودن یک ساحل خوب، از جمله شهرهایی استثنایی کشور است، افزود: این شهر قابلیت‌های گوناگونی دارد و این امر موجب می‌شود که بتوانیم پروژه های مختلفی را در اینجا برگزار کنیم.

حسین‌زادگان اعلام کرد: همکاران ما در شهرستان بابلسر با همکاری انجمن هیئت ورزشی این شهرستان پروژه‌ برگزاری "اولین المپیاد ورزشه‌های ساحلی" را مطرح کردند که هم شهروندان و هم مسافران می‌توانند از این پروژه استفاده کنند.

وی با اشاره به شهرهایی همچون کیش یا قشم که پروژه‌های ورزشی را در طول سال انجام می‌دهند، گفت: عموماً این پروژه‌ها با پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی است و در بخش رسانه‌ای نیز صدا و سیما پخش ملی دارد و مردم استفاده می‌کنند؛ استان مازندران از این نوع قابلیت‌ها فراوان دارد اما متاسفانه به دلیل عدم ساماندهی مناسب پروژه‌های ملی نداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: انجمن هیئت‌های ورزشی شهرستان پروژه خوبی را پیشنهاد کرده‌اند که اگر انجام شود کمتر از پروؤه‌های ملی نخواهد بود و نیاز است که تمام دستگاه‌ها استانی همچون اورژانس و پدافند هوایی برای پوشش‌های مولفه‌های دریابانی به این پروژه کمک کنند.

وی با اشاره به دغدغه‌های فرهنگی که علما و ائمه جماعات دارند بر لزوم توجه به ارزش‌های فرهنگی در مباحث ورزشی تأکید کرد و افزود: همچنین، پوشش رسانه‌ای و تبلیغاتی مناسب برای انجام این پروژه باید صورت گیرد تا الگویی برای تمام استان باشد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه این پروژه کار جدیدی بوده که اوقات فراغت جوانان را پر خواهد کرد، خاطرنشان کرد: این پروژه هم برای شهروندان مفید فایده و هم برنامه‌ای برای مسافران و گردشگران داخلی خواهد بود.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - ورزشی - شهرستان - بابلسر - جوانان - افزود - مازندران - حسین‌زادگان - شهرهایی - استان - استفاده - مناسب - مسافران - اشاره - رسانه‌ای - فرهنگی - پروژه‌های - همچون - شهروندان - هیئت‌های - ساحلی - المپیاد - اولین - برگزار - اوقات - اینکه - مدیرکل - فراغت - انجمن -

نظر شما در مورد : اولین المپیاد ورزش‌های ساحلی در بابلسر برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها