مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28648 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 15:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی مازندارن خبر داد:

کشف اختلاس ۱۲ میلیارد ریالی در یک اداره عباس آباد

مازندشورا: ساری - فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به اختلاس ۱۲میلیارد ریالی در یکی از ادارات شهرستان "عباس آباد" خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری مهر، سردارسید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی دریافت گزارش قضائی مبنی بر وقوع اختلاس در یکی از ادارات شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و اقدامات اطلاعاتی دریافتند، فردی به نام"ر- م" با سوء استفاده از جایگاه شغلی در یکی از ادارات شهرستان عباس آباد اقدام به اختلاس کرده است؛ در ادامه تحقیقات با شناسایی متهم، این فرد با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفت.

سردار میرفیضی، اظهار داشت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و ۱۲ میلیارد ریال اختلاس با سوء استفاده از جایگاه شغلی اقرار کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اختلاس - شهرستان - قضائی - ماموران - تحقیقات - استفاده - جایگاه - میلیارد - ادارات - میرفیضی - اظهار - انتظامی - گزارش -

نظر شما در مورد : کشف اختلاس ۱۲ میلیارد ریالی در یک اداره عباس آباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها