مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28673 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 16:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری

مدير‌كل راه‌آهن شمال اعلام کرد

استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری

مازندشورا: مدير‌كل راه‌آهن شمال از استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری مسیر راه‌آهن خبر داد.

مازندشورا:یوسف گران‌پاشا امروز در شهرستان سوادکوه، با اشاره به قرار‌داد یک آژانس مسافری با راه‎آهن برای استفاده گردشگری از مسیر راه‌آهن شمال، گفت: یک شرکت مسافری با راه‌‌آهن قراردادی را به منظور حضور گردشگران و استفاده از جاذبه‌های مختلف مسیر راه‌آهن شمال از فیروزکوه تا پل‌سفید انجام داد که مبدأ حرکت آنان هم از تهران است.

وی با بیان اینکه از 6 ماه گذشته تاکنون حضور گردشگران در قطار ریل‌باس گردشگری مسیر راه‌آهن شمال آغاز شد، افزود: قطار‌های ما 360 نفری است و در زمانی که تعداد مناسب گردشگر توسط شرکت مسافری تأمین شود، اقدام به حضور در این مسیر می‌کنند.

مدیر‌کل راه‌آهن شمال به ایستگاه‌های حضور گردشگران از فیروزکوه تا پل‎سفید سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: گردشگران ریل‌باس‌ها در مناطق شور‌آب، ایستگاه ورسک، پل‌ورسک، سه‌خط طلا و پل‌سفید از مناطق گردشگری بازدید می‌کنند.

گران‌پاشا به استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری در مسیر راه‌آهن خبر داد و گفت: شرکت‌های مختلف، طرح‌های گردشگری  خود را ارائه کنند و با تنظیم قرار‌داد برنامه‌‎های گردشگری خود را اجرایی شود.

86015/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : راه‌آهن - گردشگری - گردشگران - طرح‌های - مسافری - مختلف - پل‌سفید - مناطق - فیروزکوه - قرار‌داد - استقبال - گران‌پاشا - سوادکوه - اشاره - استفاده -

نظر شما در مورد : استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها