مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28678 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 16:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انفجار خانه‌ای در بلوار فردوسانفجار خانه‌ای در بلوار فردوس

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مصدومیت سه‌تن درپی انفجار یک ساختمان مسکونی در بلوار فردوس خبر داد.

مازندشورا:سیدجلال ملکی گفت: وقوع حادقه انفجار در یک ساختمان مسکونی در ساعت 12:01 امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان شقایق جنوبی بلوار فردوس اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت:‌پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که انفجار در یکی از واحدهای طبقه اول یک ساختمان شش طبقه 18 واحدی رخ داده و علت آن هم نشت گاز درحین عملیات ایزوگام‌کاری و تعمیرات بوده است. شدت انفجار نیز به حدی بود که درپی آن دیوارها تخریب و شیشه‌های واحدهای مجاور نیز شکسته شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات خود برای نجات و ایمن‌سازی ساختمان را در دستور کار خود قرار دادند، گفت: یک گروه از آتش‌نشانان با مراجعه به داخل ساختمان سه فرد میانسال را که در اثر این حادثه دچار مصدومیت شده‌ بودند خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

ملکی با اشاره به عملیات آتش نشانان برای ایمن‌سازی محل، گفت: عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 13:10 به ماموریت خود خاتمه دادن


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - انفجار - ساختمان - آتش‌نشانان - عوامل - آتش‌نشانی - ایمن‌سازی - بلوار - عملیات - دادند - اشاره - فردوس - خانه‌ای - واحدهای -

نظر شما در مورد : انفجار خانه‌ای در بلوار فردوسانفجار خانه‌ای در بلوار فردوس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها