مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28685 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 17:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اولین مسابقه کشوری موج‌سواری در بابلسر برگزار می‌شود

فرمانده دریابانی مازندران:

اولین مسابقه کشوری موج‌سواری در بابلسر برگزار می‌شود

مازندشورا: بابلسر- فرمانده دریابانی استان مازندران با بیان اینکه موج‌سواری از رشته‌های جدید گردشگری دریایی است، گفت: اولین مسابقات کشوری موج‌سواری در قالب المپیاد ورزش‌های ساحلی در بابلسر برگزار می‌شود

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ هوشنگ حسینی عصر یکشنیه در نشست برنامه ریزی المپیاد ساحلی در استان با بیان اینکه ۴۰ رشته ورزشی را تحت پوشش داریم اظهار داشت: بسیاری از آنها قابلیت جذب گردشگر ورزشی را دارند.

وی با بیان اینکه از یک سال و نیم پیش، ورزش و جوانان استان خواستار این بود که بحث ورزش ساحل و جذب توریست، دنبال شود، افزود: تاکنون برنامه‌های پراکنده ای انجام شد و برای اولین‌بار این برنامه توسط هیئت انجمن‌های ورزشی بابلسر که یکی از از هیئت‌های فعال استان است، به‌صورت ویژه دنبال خواهد شد.

فرمانده دریابانی مازندران از جمله پیامدهای مثبت برگزاری المپیاد ورزش ساحلی را جذب گردشگر و ایجاد مشاغل مرتبط با ساحل برشمرد و افزود: گفت: این المپیاد می‌تواند الگویی برای دیگر شهرهای مازندران، بویژه شهرهایی که هنوز قابلیت ساحل در آنها فعال نشده است، باشد.

حسینی با بیان اینکه دو نوع رشته ورزشی را از انجمن‌های ورزشی استان در این المپیاد پیگیری خواهیم کرد، افزود: اوج برنامه‌های ما در حوزه ورزش‌های هوایی (پاراموتور) بوده که قرار است، سی قهرمان اول پاراموتور ایران در قالب همایش در این برنامه شرکت کنند.

وی ادامه داد: خلبانان ورزش‌های هوایی، آسمان شهر بابلسر را در طی دو روز برگزاری مسابقه پوشش می‌دهند و فضای خوبی را ایجاد خواهند کرد و با توجه به محدودیت‌های پروازی در بابلسر باید با پدافند هوایی هماهنگ گردد و تقاضا داریم که از طریق استانداری این امر تصویب گردد تا در این حوزه مشکلی نداشته باشیم.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشی - استان - بابلسر - المپیاد - اینکه - افزود - مازندران - برنامه - هوایی - انجمن‌های - برنامه‌های - برگزاری - ایجاد - ورزش‌های - پاراموتور - داریم - ساحلی - حسینی - مسابقه - فرمانده - دریابانی - گردشگر - قابلیت - دنبال -

نظر شما در مورد : اولین مسابقه کشوری موج‌سواری در بابلسر برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها