مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28686 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 23:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
800 خبر به جشنواره رسانه در راهیان نور مازندران ارسال شد

800 خبر به جشنواره رسانه در راهیان نور مازندران ارسال شد

مازندشورا: ساری - ایرنا - فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت : 800 خبر از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه استان به جشنواره راهیان نور مازندران ارسال شد .

مازندشورا: سردار محمدحسین بابایی روز یکشنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران و اختتامیه جشنواره رسانه در راهیان نور افزود : اهالی رسانه مازندران از 22 اسفند پارسال و همزمان با آغاز جشنواره رسانه در راهیان نور این آثار را ارسال کردند .
در اختتامیه این جشنواره از رسانه های برتر و فعال در حوزه راهیان نور تجلیل و قدردانی شد .
فرمانده سپاه کربلای مازندران فرمانده سپاه کربلای استان مازندران با اشاره به توهین یکی از روزنامه های کشور در توهین به شهدای مدافع حرم گفت : هنوز هم انسان های کج فهمی پیدا می شود که با این شهدا به نفع منافع دشمن حرکت می کنند .
وی ادامه داد : این اتفاق در میان بسیاری هنر مندان و نیز ورزشکاران هم می افتد اما کماکان شاهد رشادت های بی منت شهدا و سربازان کشور در راه ولایت هستیم .
وی اضافه کرد : امنیت امروز به عنوان اتفاق خوب کشور مدیون جانفشانی شهدایی است که از خارج مرز های کشور با دشمنان می جنگند .
**هدف دولت ایجاد بستر اشتغال است نه اشتغالزایی
فرمانده سپاه کربلا گفت : هدف دولت باید بستر سازی و ایجاد فضای توسعه ای و تلاش در ایجاد بسترهای صادراتی و جلوگیری از قاچاق باشد .
بابایی بیان داشت : سیاست سپاه در موضوع اقتصاد مقاومتی ایفای نقش آموزش دهنده و تسهیل کننده و همچنین پشتیبان است .
وی افزود : هم اکنون سپاه در تمام شهرستان های استان مازندران پایگاههایی دارد که در جهت توسعه نیروهای حرفه ای و فنی در جهت خود اشتغالی و ایجاد سواد فنی است .
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت : سیاست سپاه در حوزه اقتصاد مقاومتی سعی در کمک به مردم برای بی نیازی و استقلال از دولت است تا دولت بتواند به کارویژه خود بپردازد .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با قدر دانستن فعالیت خبرنگاران گفت که خبرنگاری به مانند تیغ دولبه ای است که خبرنگار باید بداند از کدام لبه استفاده می کند .
حجت الاسلام یدالله غلامی افزود : خبرنگار و اصحاب رسانه هم می تواند به بشریت خدمت کند و هم در جهت به خطر انداختن انسان ها باشند .
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا گفت : امروز فضای مجازی بستری واقعی است و باید خبرنگاران به عنوان پیشگامان این فضا هوشیار باشند که از این بستر فعالیت غافل نشوند .
وی گفت : خبرنگار نباید در صداقت و امانت و تهعد غفلت کند و باید این سه موضوع مهم را همیشه در کار خود ظرف قرار دهد .
وی ادامه داد :امروز ترس از تهدید ، بزرگ ترین ترس کشور است وباید همه هوشیار باشند که نباید از تهدید دشمن ترسید .
غلامی افزود : تحریم ، انزوای سیاسی و تهی سازی کشور از قدرت بازدارندگی و مهار نفوذ منطقه ای ایران مهم ترین راهبرد دشمنان است که باید با ابزار فرهنگی مقابل ان ایستاد .
خبرنگار : رضا غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7335/1654

اجتماعي

سپاه كربلا

راهيان نور

مازندارن


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - رسانه - خبرنگار - ایجاد - افزود - کربلای - راهیان - جشنواره - باشند - غلامی - امروز - خبرنگاران - فرمانده - دهنده - اقتصاد - مقاومتی - فعالیت - تجلیل - نباید - تهدید - هوشیار - ارسال - بابایی - موضوع - توسعه - ادامه - انسان - توهین - استان - اتفاق - اختتامیه - کربلا - دشمنان - عنوان - سیاست -

نظر شما در مورد : 800 خبر به جشنواره رسانه در راهیان نور مازندران ارسال شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها