مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 28690 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 21:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احداث مجتمع 3 طبقه برای زوج‌های بی بضاعت بابلی

با اعتبار 2 میلیارد تومان صورت گرفت

احداث مجتمع 3 طبقه برای زوج‌های بی بضاعت بابلی

مازندشورا: یک پزشک بابلی با اعتبار 2 میلیارد تومان یک مجتمع 3 طبقه در 10 واحد احداث و آن را در اختیار زوج‌های بی‌بضاعت بابل قرار داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل،عزت‌الله پورعبدالله بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه مجتمع مسکونی که با حضور مسؤولان برگزار شد اظهار کرد: چون خود از کودکی یتیم بودم حال این بچه‌ها را خوب درک می‌کنم و آرزو داشتم تا روزی برای این افراد کمک باشم.

وی افزود: کارهای خیرخواهانه خود را به کمک همسرم ربابه چاووشی که همیشه مشوق من بود آغاز کردم که نخستین اقدام ما خرید هتلی در مشهد مقدس بود تا خانواده من زمانی که برای زیارت به مشهد مقدس سفر می‌کنند از آن استفاده کنند.

 فوق تخصص چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل تصریح کرد: دومین اقدام ما به پیشنهاد همسرم به یاد روزهای سخت اول زندگی احداث ساختمانی بود برای زوج‌های بی‌بضاعت جوانی که قادر به تهیه مسکن برای آغاز زندگی نیستند.

پورعبدالله خاطرنشان کرد: در بهترین نقطه شهر زمین مورد نظر به مساحت هزار و 200 مترمربع خریداری شد و یک واحد در روستا و 9 واحد در شهر بابل که هر واحد آن 80 تا 90 متر مربع است در پروسه زمانی دو ساله با اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان احداث شد و به مدت دو سال به صورت کاملا رایگان در اختیار زوج‌های جوان قرار می گیرد.

این پزشک بابلی ویزیت رایگان و جراحی رایگان افراد نیازمند، کمک مالی به افراد و مراکز خیریه و انجام اقدامات خیرخواهانه را از دیگر افتخارات زندگی خود برشمرد.

فرماندار بابل نیز اظهار کرد: برای والدین این خیر همین بس که مردم در سایه اقدامات خیرخواهانه فرزندش بهره مند می‌شوند.

محمدتقی عباسپور گفت: کار خیر کردن دل بزرگ  و همراه ارزشی می‌خواهد که دکتر پورعبدالله هم دل بزرگ دارد و هم همراه و همسر ارزشی و خیر گرانقدر چاووشی را دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز اظهار کرد: امروز دانشگاه علوم پزشکی افتخار می‌کند به وجود چنین پزشکی که افتخار جامعه پزشکی در سطح کشور و بابل و هم در حوزه کار خیر سرآمد است.

مظفر ربیعی گفت: پورعبدالله از مفاخر علمی کشور و شهر بابل بوده و سبب عزت ماست که امیدواریم فیض الهی شامل حال وی باشد.

به گزارش فارس، دکتر پورعبدالله در سال 1349 در روستای کتی‌سر بابل به دنیا آمد و در سال 1351 پدرش را از دست داد و مادرش سرپرستی خانواده را به عهده گرفت، در سال 67 با رتبه ممتاز وارد دانشکده پزشکی شد و شاگرد اول کلاس بود که بعد از آن برای اخذ تخصص چشم پزشکی وارد دانشگاه تهران شد و از پزشکان برتر دانشگاه علوم پزشکی بابل است که خدمات ارزنده‌ای به جامعه پزشکی دارد.

86040/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پزشکی - دانشگاه - پورعبدالله - خیرخواهانه - رایگان - زندگی - احداث - افراد - اظهار - زوج‌های - جامعه - ارزشی - همراه - اقدامات - زمانی - افتخار - همسرم - بابلی - مجتمع - تومان - گزارش - امروز - اقدام - چاووشی - میلیارد - خانواده -

نظر شما در مورد : احداث مجتمع 3 طبقه برای زوج‌های بی بضاعت بابلی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها