مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2871 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 خرداد 1392 -ساعت : 17:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تمهیدات لازم برای اخذ رای در سواحل مازندران اندیشیده شد

مازند شورا: مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: با توجه به گردشگر پذیری استان، تمهیدات لازم برای اخذ رای در مجتمع های تفریحی و توریستی کنار سواحل اندیشیده شده است

مازند شورا: سید عباس حسینی نژاد ˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در ساحل ˈ فرح آبادˈ ساری افزود: 183 صندوق اخذ رای سیار برای سواحل دریای خزر پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه مهمانان و گردشگران می توانند برای حضور در عرصه سیاسی انتخابات به شعبه های سیار اخذ رای مراجعه کنند، ادامه داد: به طور یقین همه آحاد ملت ،نقش حماسی خود را در 24 خراد سال جاری ایفا خواهند کرد.

338 کیلومتر از ساحل دریای خزر در مازندران واقع است و از 21 شهرستان استان ، 15 شهرستان دارای ساحل هستند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری مازندران همچنین با اشاره به پیش بینی سه هزار و 937 شعبه رای گیری در استان، گفت: دو هزار و 495 صندوق برای جمع آوری آرای روستاییان پیش بینی شده است.

وی آمار نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران را 17 هزارو 945 نفر اعلام کرد و افزود: 357 نفر تاکنون انصراف دادند.

حسینی نژاد به برگزاری انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رامسر ، تنکابن و عباس آباد اشاره کرد و گفت: 12نفر در این عرصه ثبت نام کردند که پنج نفر از آنان رد صلاحیت شدند.

وی تعداد رای اولی های استان را هم 89 هزار و 756 نفر اعلام کرد.

مازندرا سه میلیون و یکصد هزار نفر جمعیت داردلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،مازندران ، - -

نظر شما در مورد : تمهیدات لازم برای اخذ رای در سواحل مازندران اندیشیده شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها