مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2874 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 خرداد 1392 -ساعت : 12:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

147 نفر از داوطلبان میاندرود تأیید صلاحیت شدند

مازند شورا: معاون فرماندار میاندرود از تایید 92درصدی داوطلبان انتخابات شوراها در این شهرستان خبر داد

مازند شورا: محمد اسفندیاری در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندرود با اشاره به ثبت نام 361 نفری داوطلبان شورا های اسلامی شهر و روستا در این شهرستان از تایید 335 نفر از این افراد خبر داد.

وی با بیان اینکه 162نفر از این افراد در بخش گهرباران ثبت‌نام کرده بودند، تصریح کرد: 156نفر از این افراد را آقایان و شش نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

معاون فرماندار میاندرود افزود: 147نفر

 از این افراد تایید صلاحیت شدند که 29 نفر سابقه حداقل یک بار حضور در شوراهای اسلامی را داشته‌اند.

اسفندیاری همچنین از ثبت‌نام 182 نفری داوطلبان در بخش مرکزی خبر داد و اضافه کرد: تعداد هفت نفر از این افراد را خانم‌ها و 175نفر را آقایان تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: از تعداد کل ثبت‌نام شدگان در بخش مرکزی 17نفر را داوطلبان شورای شهر سورک تشکیل می‌دهند که یک نفر انصراف داد و چهار نفر نیز سابقه قبلی حضور در شوراهای اسلامی را دارند.

اسفندیاری با بیان اینکه تمامی کاندیداهای شورای شهر سورک تایید صلاحیت شدند، تصریح کرد: در بخش مرکزی تعداد 175نفر تایید شدند.

معاون فرماندار شهرستان میاندرود در پایان با اشاره به اینکه مقدمات برای حضور مردم در انتخابات پر شور در این شهرستان فراهم شده است، افزود: با تلاش مجموعه فرمانداری و پیگیری‌های فرماندار شهرستان انتخابات پرشوری را در این شهرستان خواهیم داشت.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها،میان - -

نظر شما در مورد : 147 نفر از داوطلبان میاندرود تأیید صلاحیت شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها