مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2876 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 خرداد 1392 -ساعت : 12:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استفاده از تاکسی‌های شهر برای تبلیغات کاندیدای شورای شهر

مازند شورا: در پی گزارشات متعدد مردمی، یکی از کاندیداهای شورای اسلامی شهر آمل که از مراجع ذیربط صلاحیت حضور در انتخابات آینده شوراها را کسب کرده برای تبلیغات گسترده خود دست به اموال عمومی و تاکسی‌های شهری آمل پناه آورده است.

به گزارش مازند شورا به نقل از  هراز نیوز در پی گزارشات متعدد مردمی، یکی از کاندیداهای شورای اسلامی شهر آمل که از مراجع ذیربط صلاحیت حضور در انتخابات آینده شوراها را کسب کرده برای تبلیغات گسترده خود دست به اموال عمومی و تاکسی‌های شهری آمل پناه آورده است.
 
این فرد که یکی از کارمندان سازمان تاکسیرانی شهرداری محسوب می‌شود به تعداد بسیار زیادی کارت تبلیغاتی خود را به چاپ رسانده و رانندگان تاکسی‌های سطح شهر را مجبور کرده تا در جلوی داشبورد اتومبیل خود این کارت را به تعداد یک تا سه عدد در معرض دید عموم قرار دهند.

مردم در حالی که مشغول تردد با خودروها هستند وقتی علت این کار را از رانندگان می‌پرسند در جواب از صاحبان خودرویی که اکثریت‌شان از این عمل آقای کاندیدا رضایت ندارند می‌گویند زور آقایان به رانندگان تاکسی‌ها می‌رسد و ما نمی‌توانیم در مقابل دستورات آنها حرفی بزنیم و جمله‌ای جز چشم بلد نیستیم.

باید به گوش اعضای محترم هیئت نظارت شوراها که در فرمانداری‌ها مستقر هستند برسانم که بیایند و این بداخلاقی‌ها را در جامعه و سطح شهر آمل جمع کنند نه اینکه به خانم کاندیدای پرتلاشی به جهت توزیع کارت تبلیغاتی ساده‌ای که در ان رزومه‌اش آمده بی‌جهت جنگ اعصاب راه بیاندازند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها ، آ - -

نظر شما در مورد : استفاده از تاکسی‌های شهر برای تبلیغات کاندیدای شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها