مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2884 -تاریخ انتشار : شنبه 04 خرداد 1392 -ساعت : 13:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کاهش تعداد شعب اخذ رای در چالوس!

مازند شورا: فرماندار چالوس گفت: براساس دستورالعمل جدید وزارت کشور و با هدف صرفه جویی در هزینه ها، تعداد شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در این شهرستان از 182 به 165 شعبه کاهش یافت.

مازند شورا: ˈسیدقدیر رضاییˈ  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس دستورالعمل جدید وزارت کشور، علاوه بر کاهش تعداد شعب اخذ رای، برای کاهش تعداد نیروهای دخیل در برگزاری این دوره از انتخابات نیز تصمیماتی اتخاذ شد.

وی ادامه داد: از مجموع 165 شعبه اخذ رای، 74 شعبه برای حوزه شهری و 91 شعبه هم برای روستاها در نظرگرفته شده است.

فرماندار چالوس گفت: از مجموع شعب اخذ رای شهرستان ، 159 شعبه به صورت مشترک برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی است و شش شعبه دیگر هم به صورت اختصاصی برای انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این شعبه های اختصاصی با توجه به این که ممکن است در برخی از مناطق از جمله پادگان های نظامی، روستاهای زیر 20 خانوار و یا مراکز اقامتی و پذیرایی، انتخابات شوراهای اسلامی برگزار نشود، برای جمع آوری آرای انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی شده است.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی بیست و چهارم ماه خرداد در چهارشهر و 130 روستای چالوس برگزار خواهد شدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،نوشهر - -

نظر شما در مورد : کاهش تعداد شعب اخذ رای در چالوس!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها