مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2890 -تاریخ انتشار : شنبه 04 خرداد 1392 -ساعت : 08:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لیست گروه نزدیک به قالیباف برای انتخابات شورا

مازند شورا: جمعیت جهادگران ایران اسلامی همزمان با ولادت امیرالمومنین (ع) و روز مقاومت لیست 15 نفره خود برای شورای اسلامی شهر تهران را اعلام کرد. که اسامی این 15 نفر به شرح زیر است.

همزمان با ولادت با سعادت مولی‌الموحدین حضرت علی (ع) لیست جمعیت جهادگران ایران اسلامی برای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با شعار کارآمدی، صداقت و ولایتمداری رونمایی شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از شورا آن لاین ـ  همزمان با ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) سوم خرداد سالروز آزاد سازی غرور‌افرین خرمشهر جمعیت جهادگران ایران اسلامی برای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی لیست خود را اعلام کرد.
 
دبیر کل جمعیت جهادگران ایران اسلامی در جمع خبرنگاران در ارتباط با این شعار اظهار داشت: جهادگران ایران اسلامی با شعار کارآمدی، صداقت و ولایت‌مداری در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران حضور یافت.
 
وهاب عزیزی همچنین از ورود جمعیت جهادگران ایران اسلامی به انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌ جمهوری خبر داد و گفت: جمعیت جهاد‌گران ایران اسلامی در انتخابات ریاست‌ جمهوری مصداق این شعار را در عملکرد محمد‌باقر قالیباف و تیم مدیریت ایشان دیده است.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: برای شورای اسلامی شهر تهران از افرادی استفاده کرده‌ایم که ضمن اعتقاد به شعار جهادگران در عرصه کارآمدی دین در مدیریت اجرایی از سوابق خوبی برخوردار باشد تا این تأکید بتواند در شورای شهر هماهنگ با دولت آینده که دولت گفتمان مدیریت جهادی خواهد بود به نفع مطلوب در راستای حمایت از نظام و منافع مردم حرکت کند.
 
عزیزی عنوان داشت: در همین راستا یک لیست 15 نفره در حال حاضر توسط شورای مرکزی جهادگران اعلام می‌شود و در صورتی که افرادی با شاخص‌های جهادگران از طرف شورای مرکزی جمعیت تشخیص داده شوند در هفته آینده به اطلاع مردم غیور ایران اسلامی می‌رسد.
 
دبیر کل جمعیت جهادگران ایران اسلامی با اشاره به به سبقه و فعالیت‌های این جمعیت تصریح کرد: جهادگران از سال 82 وارد حوزه فعالیت‌های سیاسی با رویکرد مردمی شده است و در یک دهه فعالیت مشارکت حداکثری و حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را سرلوحه خویش قرار داده است.
 
این گزارش حاکی از این جمعیت همزمان با ولادت امیرالمومنین (ع) و روز مقاومت لیست 15 نفره خود برای شورای اسلامی شهر تهران را اعلام کرد. که اسامی این 15 نفر به شرح زیر است.
 
1ـ حجت‌الاسلام عبدالمقیم ناصحی، 2ـ مرتضی طلایی، 3ـ مسعود زاهدی اول، 4ـ علی‌اصغر راعی، 5ـ فهمیه خان‌محمد‌زاده، 6ـ سید مناف هاشمی، 7ـ بهنام عزت‌نژاد، 8ـ اصغر نصیری، 9 ـ کیانوش‌ سبزی‌پور، 10ـ هادی درویشی، 11ـ صادق احتشامی، 12ـ محسن پیرهادی، 13ـ حسین کلخرانی، 14ـ جواد قربانی شمشاد‌سرا، 15ـ مهدی آزاد‌واری.
 
گفتنی است؛ این لیست از طیف نزدیک به محمد‌باقر قالیباف می‌باشد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها، شو - -

نظر شما در مورد : لیست گروه نزدیک به قالیباف برای انتخابات شورا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها