مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2894 -تاریخ انتشار : جمعه 03 خرداد 1392 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نامزدها کدهای اختصاصی خود را اطلاع‌رسانی کنند

مازند شورا: فرماندار همدان گفت: با توجه به تعدد نامزدهای انتخابات شوراها و وجود اسامی مشابه استفاده از کد کاندیداها در موارد تبلیغاتی ضروری است.

به گزارش مازند شورا به نفل از فارس حسن قهرمانی مطلق در جمع نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی اظهار داشت: کد هر کاندیدا مشخصه اختصاصی اوست که لازم است در تبلیغات خود آن را به سمع و نظر مردم برسانند.

وی با تأکید بر اینکه اعضای شعبه به جای رأی‌دهندگان تعرفه‌ای را پر نکنند افزود: هر رأی‌دهنده ناتوان از نوشتن تعرفه رأی باید فردی را همراه خود در روز رأی‌گیری بیاورد.

فرماندار شهرستان همدان خواستار تعامل کاری بیش از پیش با اعضای هیئت نظارت مستقر در شعب شد و افزود: تعرفه‌ها ممهور به مهر هیئت نظارت و ستاد انتخابات هستند و تعرفه‌های فاقد مهر هر یک از متولیان اجرایی باطل محسوب می‌شود.

وی یادآور شد: در صورت عدم حضور همزمان نماینده فرماندار و ناظر شعبه صندوق نباید پلمب شود و رأی‌گیری باید زمانی آغاز شود که صندوق در حضور نماینده هیئت نظارت و نماینده فرماندار پلمب شده باشد.

قهرمانی‌مطلق با تشریح انواع تعرفه‌های باطل مأخوذه و غیر مأخوذه ادامه داد: نوشتن اسامی نامزدها بیشتر از تعداد مشخص در تعرفه‌های انتخابات ریاست جمهوری تعرفه را باطل می‌کند اما در تعرفه‌های انتخابات شوراها تعرفه باطل نیست و صرفاً تعداد افراد نوشته شده برابر تعداد مشخص شده در تعرفه محاسبه می‌شود.

فرماندار همدان استفاده کد تعریف شده کاندیداها را در موارد تبلیغاتی ضروری خواند و تصریح کرد: کد هر کاندیدا مشخصه اختصاصی اوست و کاندیداها باید برای رفع طولانی شدن پروسه شمارش آرا و تشابه نام و شهرت در تبلیغات کد مشخص خود را به سمع و نظر مردم برسانند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها - -

نظر شما در مورد : نامزدها کدهای اختصاصی خود را اطلاع‌رسانی کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها