مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2897 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 خرداد 1392 -ساعت : 17:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تدارک بیش از 8 هزار صندوق اخذ رای/ فراهم بودن شرایط رقابت صحیح نامزدها در مازندران

تدارک بیش از 8 هزار صندوق اخذ رای/ فراهم بودن شرایط رقابت صحیح نامزدها در مازندران

مازند شورا: استاندار مازندران با اشاره به فراهم بودن شرایط رقابت صحیح نامزدها در استان، گفت: بیش از هشت هزار صندوق اخذ رای در مازندران تدارک دیده شده است

مازند شورا:  سيد علي اكبر طاهايي صبح پنجشنبه در نشست مشترك اعضاي ستاد انتخابات استان با فرمانداران و بخشداران، بر اجراي قانون در همه امور تاكيد كرد و گفت: انتخابات يك پديده مفروض در انقلاب اسلامي است و ماموريت اجراي آن بر عهده وزارت كشور است و فصل الخطاب نيز در اين امر قانون است.
 
وي با اشاره به اينكه هم اكنون فرمانداران و بخشداران محور همه امور در منطقه را بر حسن اجراي انتخابات 24 خرداد قرار دادند، افزود: براي تحقق مشاركت گسترده آحاد مردم در انتخابات پيش رو بايد از همه ظرفيت ها استفاده کرد.
 
طاهايي افزود: حضور گسترده در انتخابات و مشاركت سياسي همه آحاد مردم در اين عرصه براي كشور امنيت به ارمغان مي آورد و از تهديدات احتمالي کم خواهد کرد.
 
استاندارمازندران با اشاره به اينكه دشمن از تمامي ابزارهاي رسانه اي و تبليغاتي براي مخدوش كردن انتخابات 24 خرداد ماه كشور بهره گرفته است ، تصريح کرد: دشمنان جمهوري اسلامي ايران براي براندازي و تخريب چهره كشورمان در سطح منطقه و بين الملل به استفاده از جنگ تبليغاتي و عمليات رواني روي آورده اند و به اين وسيله مي خواهند مشروعيت سياسي ايران را كاهش دهند و ضريب اعتماد شهروندان را خدشه دار كنند.
 
وي با اشاره به اينكه هشت هزار و 29 صندوق اخذ راي در شهرها و روستاهاي مازندران براي انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري، چهارمين دوره شوراهاي اسلامي و ميان دوره اي مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه تنكابن، رامسر و عباس آباد تدارك ديده شده است، گفت: شرايط رقابت صحيح و قانوني براي نامزدهايي كه از سوي شوراي نگهبان تاييد شده اند در شهرها و روستاهاي استان فراهم است.
 
24 خرداد 92، انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران اسلامی برگزار می شود./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : طاهایی،مازندران ، ان - -

نظر شما در مورد : تدارک بیش از 8 هزار صندوق اخذ رای/ فراهم بودن شرایط رقابت صحیح نامزدها در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها