مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2904 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 خرداد 1392 -ساعت : 06:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صلاحیت 104 دواطلب انتخابات شورای اسلامی شهر آمل تایید شد

فرماندار شهرستان آمل گفت: صلاحیت 104 نفر از داوطلبان نامزدی شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر آمل تایید شد.

مازند شورا: «یداله اکبرزاده» به خبرنگار ایرنا افزود: برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر آمل تعداد 178 نفر نام نویسی کردند که از این تعداد، صلاحیت 74 نفر رد شد.

وی با بیان اینکه بیشترین تعداد داوطلبان شرکت در انتخابات دوره چهارم شوراها در حوزه شهرستان آمل مربوط به شهر آمل بوده است، تصریح کرد: در چهار شهر رینه، گزنک، دابودشت و امامزاده عبداله نیز تعداد کمی از داوطلبان رد صلاحیت شدند.

فرماندار آمل، با اشاره به اینکه عوامل اجرایی انتخابات این شهرستان برای برگزاری پرشور چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آمادگی کامل دارند، تصریح کرد: ستاد مرکزی انتخابات در فرمانداری شهرستان آمل نیز فعال است.

اکبرزاده همچنین، از اختصاص 883صندوق جمع آوری اخذ رای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراههای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: از این تعداد 428 شعبه اخذ رای ثابت و 25 شعبه سیار برای انتخابات روز 24 خردادماه در شهرستان آمل در نظر گرفته شده است.

فرماندار آمل، برایجاد زمینه مناسب برای برگزاری انتخابات سالم و حضور حداکثری مردم، تاکید کرد وادامه داد: ستاد انتخابات شهرستان آمل برای برگزاری موفق دو انتخابات شوراها و ریاست جمهوری، هماهنگی خوبی را میان ناظران و مسئولان در این شهرستان ایجاد کرده است .

اکبرزاده اضافه کرد: همه مسئولان و ناظران انتخابات باید طوری رفتار کنند که خدشه ای به انتخابات وارد نشود و این مهم فقط با رعایت قانون واصل بی طرفی عوامل برگزاری انتخابات محقق خواهد شد.

یازدهمین دوره انتخبات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد برگزار خواهد شدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها،صلا - -

مطالب مرتبط با : صلاحیت 104 دواطلب انتخابات شورای اسلامی شهر آمل تایید شد
نظر شما در مورد : صلاحیت 104 دواطلب انتخابات شورای اسلامی شهر آمل تایید شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها